Політичні дебати

Друзья, здесь обсуждаем темы, на которые вы хотите горячо и интересно подискутировать, не отвлекая на себя внимание остальных членов нашего сообщества. Естественно, дискуссия подразумевает уважительное отношение друг к другу. Кроме того, создана ветка “Жiночий рай” для прекрасной половины нашего сообщества. Приятного общения.

Быстрый переход на страницу № 23456789101112131415, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, …

Коментарі
 1. jurish коментує:

  Ну хоть здесь – первый! 😎

  Вподобано 28 people

 2. Crimean коментує:

  Добрий вечір. Створення цієї гілки вважаю чудовою ідеєю.

  Вподобано 24 people

 3. Центровий коментує:

  Отже, все, що безпосередньо не стосується ситуації в Криму (країні, світі), музику там, фото, котики-тортики, переносимо сюди?

  Вподобано 5 people

  • Центровий, все что угодно. Это не значит, что в основных темах что-то запрещено. Просто дополнительная возможность. Захотели с кем-то по душам пообщаться, позвали сюда

   Вподобано 18 people

   • Центровий коментує:

    Я про те, що напевно, не варто зайвий раз захламлювать основну тему десятками букетів, котів і відеокліпів, переважну частину можна поширювати тут, без втрати зв’язку зі співбесідником.

    Вподобано 9 people

   • Olga коментує:

    Ребята, здравствуйте, куда вы пропали из фейсбука-последние записи в феврале-жаль читала всегда вас. Насколько я поняла вы открыли свою страницу здесь а как бы вас читать в фейсбуке?

    Вподобано 1 особа

    • Olga, здравствуйте. Меня никогда не было в Фейсбуке. Я есть только в Твиттере https://twitter.com/CrimeaUA1 + этот блог. Страницы в других соцсетях создавали читатели блога

     Подобається

    • Константин Бендер-Задунайский коментує:

     Ольга, Крымского Бандеровца многие часто размещают в фейсбуке, но необходимо быть внимательным – фейсбук воспринимает такие выкладки как Ваши персональные и слова КБ и даже скрины с крымских пабликов в том числе, поэтому если там есть намёки на угрозы, разжигание розни и так далее – фейсбук банит, я не внёс исправления в некоторые публикации и меня не единожды банили, фейсбук стал сильно нежным + скорее всего есть “спецы”, которые отслеживают рузскоязычный контент и узурпируют предоставленными правами, пропуская словесный понос жителей запоребрика и загоняя в бан граждан Украины, хохолов и украинскую вату не трогают………………

     Вподобано 1 особа

  • Oleg Ostrovskiy коментує:

   Доброго дня. Переносимо ще й у Раду.
   Петиція на сайті Верховної Ради. Забезпечити обов’язковість проведення дебатів на виборах Президента https://itd.rada.gov.ua/services/Petitions

   Подобається

 4. Юльця коментує:

  Привет, мальчики 😍 – третья буду. Единственное неудобство будет в том, что это превратится в многостраничный документ, по которому нет инструмента для перемещения …Ну как в финансовой ветке 😦

  Вподобано 15 people

 5. barmalini коментує:

  Зайду з козирів

  Вподобано 17 people

 6. Ukraine is my Soul коментує:

  Всем привет! Классное название ветки 👍

  Вподобано 15 people

 7. dimapodkova коментує:

  Шановні, хто читав законопроект про “Проект Закону про вибори народних депутатів України (за відкритими партійними списками)” окрім того http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=51579 Можливо є ще якийсь, за який люди під Радою сидять? Бо в тому, що я навів від “відкритих списків” тільки назва.

  Вподобано 7 people

  • Юльця коментує:

   Може Вам з цього питання буде цiкаво Портнiкова послухати

   Вподобано 3 people

   • dimapodkova коментує:

    Дякую, але мені, все-таки, більше до вподоби класичне розуміння голосування за відкритими списками, так як дано в вікі, а не так як показав Портніков та написав Соболєв в своєму законопроекті. Так що залишаюсь при своєму, “відкриті списки” то прогрес і реформа, але в класичному вигляді (imho). А те що пропонується (причому у вигляді ультиматуму) то не краще за мажоритарку.

    Вподобано 3 people

 8. jurish коментує:

  Уррааааа!!!! Заработало!!!! (с)

  🙂

  Вподобано 7 people

  • dimapodkova коментує:

   Не повірите, воно мені справді цікаво. Бо як з’ясував трохи заглибившись в питання, законопроект про вибори – не має нічого спільного с відкритими партійними списками, і так само як при мажоритарці нічого від народу не залежить, голосуй тількі за тих, хто наведений в бюлетню, а не обирай зі списку партії.
   Антикорупційний суд – то буде ще один недіючий суд (с точки зору протестувальників в Україні недіючими є –

   Конституційний суд
   Суди загальної юрисдикції
   Верховний Суд
   Вищі спеціалізовані суди
   1 Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ
   2 Вищий господарський суд
   3 Вищий адміністративний суд
   Апеляційні суди
   1 Загальні апеляційні суди
   2 Апеляційні господарські суди
   3 Апеляційні адміністративні суди
   Місцеві суди
   1 Загальні місцеві суди
   2 Господарські місцеві суди
   3 Адміністративні місцеві суди )

   То вони, з якогось перепугу, вирішили що ще один суд, який вони назовуть “антикорупційний” буде діяти. На мою думку і того що є вже занадто.
   Закон про імпічмент – вся процедура докладно описана в Конституції України,
   Конституція України – Розділ V Стаття 111. Президент України може бути усунений з поста Верховною Радою України в порядку імпічменту у разі вчинення ним державної зради або іншого злочину. Де вказані всі процедури імпічменту. Який ще закон потрібен – незрозуміло. За що люди сидять під Верховною Радою?

   Вподобано 10 people

 9. ицхак коментує:

  Вы знаете, если говорить партикулярно, то стоит абстрагироваться от конкретной темы… Поэтому я не буду мимикрировать и скажу, что по данному вопросу я стою на позициях жесткого агнестицизма. Реконвалесценция спокойствия в блоге в большей степени зависит от наших политических преференций и любое мажорное прогнозирование – это популизм как де-юре, так и де-факто…

  Вподобано 15 people

  • Центровий коментує:

   Шо курив? Отсип.

   Вподобано 8 people

   • ицхак коментує:

    Не курил а пил

    Снимал стресс после прогулки с супругой по магазинам…..

    Вподобано 15 people

    • Тот самый коментує:

     У меня вчерашние “ходилки” закончились в полицейском участке. Пока ходили за тортиком из машины на стоянке уперли две пары свежекупленных детских джинсов, две детские толстовки и коробку из под моих новых зимних ботинок которые я одел прямо в магазине а в коробку кинул свои старые зачуханные чухли. Итого сумма убытков составила 400 гривен и красивая коробка.
     Полисмен который нас опрашивал угорал со смеху – представье,говорит, чувак открывает коробоку а там растоптанные “лыжи”. Потом извинялся, продолжал писать протокол и снова ржал. На прощание пообещал найти воришку чтобы узнать про его чувства в момент открывания коробки.

     Вподобано 31 people

     • Yurij коментує:

      Искренне сочувствую и желаю полицейским таки найти воров. Рано или поздно они попадутся, это уже становится их способом жизни. Опасно – прослойка воров разрастается до “класса”.

      Вподобано 6 people

     • julanatic коментує:

      Напомнило историю из жизни (в газете есть разжел смешные истории из жизни):
      Еду в метро. Возле дверей стоит парень, с коробкой от iPhone 5. И тут при фразе «двери закрываются» какой-то паренёк выхватывает коробку и убегает в толпу. Двери закрываются, поезд отъезжает. Хозяин коробки истошно выкрикивает: «Сука… хомяка украл».

      Вподобано 22 people

     • mctoha коментує:

      потому не оставляю ничего на виду в машине. Хоть багажник открыть из салона +1 секунда, но – когда не видно, не полезут… Ущерба нанесут больше, просто разбив стекло….

      Вподобано 8 people

     • yuigor коментує:

      Поділюся своїм “попандосом”.
      Під’їхав на стоянку під корпус КПІ (київський політех). З салону вийняв портфель з службовими доками і кинув у багажник. Поставив на сигналізацію. Повернувся хвилин через 10. З першого разу машина не відчинилася, не звернув на це уваги. Потім виявив, що портфель тю тю. Заява в міліцію, бо документи треба відновлювати, без довідки з міліції про крадіжку ніяк. То в міліції сказали, що ні в якому випадку на стоянці не можна щось перекладати в багажник. Це 100% попадалово. Злодії відразу бачать, який автомобіль відкривати. Сигналізацію відкрили грабером 😦 А в портфелі було моє водійське посвідчення і техпаспорт на мою машину. Ну і грошей трохи. Ні документів, ні портфеля я більш не бачив. Ось такий урок. У моїх коллег так ноут з машини поперли. Дуже люблять злодії парковки біля торгових центрів. Знають, що люди туди приїздять зкуповуватися, і в салоні або в багажнику можуть щось залишити. Будьте уважні. В салоні нічого не можна залишати. А якщо потрібно щось перекласти в багажник, краще це робити заздалегідь, але не на парковці. Іноді нарики на парковках можуть вікно вибити, щоб відео реєстратора вкрасти. Теж треба знімати.
      да, забувся сказати, це було давно, ще при міліції 🙂

      Вподобано 8 people

    • gdanchev коментує:

     Доброго вечора всій хунтівській компанії! При “комунізмі” ялюбив “Зубровку” запивати пивом. Ось і зараз чую на язиці цей смак! Та й вставляло після неї хвайно!

     Вподобано 6 people

     • alina коментує:

      NOOOOO!!!!

      Вот это стресс ))) Боюсь даже представить, что было бы, если пиво разбили..)))

      .Купили Винни–Пух и Пяточек пиво. Идут по лесу, Винни–Пух несет ящик пива,
      а Пяточек бутылку. Пяточек бежит радостный, веселый, вдруг спотыкается о торчащий корень дерева, падает и разбивает бутылку пива.
      Винни–Пух с яростью кидая ящик с пивом на землю:
      “Ну что, СВИНЬЯ, попили пивка!?!?!?”

      Вподобано 5 people

     • alina коментує:

      Анти стресс- по- русски…

      Вподобано 2 people

     • alina коментує:

      Анти стресс- по-украински )))

      Вподобано 9 people

   • kyivlana коментує:

    Это пародия Галкина на интервью Гайдара)))

    Вподобано 3 people

 10. magrit69 коментує:

  Всем болталщикам привет))))))

  Вподобано 14 people

 11. ilya коментує:

  Вподобано 11 people

 12. ицхак коментує:

  https://youtu.be/TbvfWpYT6FQ. Немного лирики для хунты, так сказать чтобы разбавить обед из пресного рускагаварящего младенца…

  Вподобано 6 people

 13. vova70 коментує:

  Знаймо рідну мову: 20 слів, які замінять популярні іноземні запозичення

  Підбірка українських синонімів, які допоможуть доступніше висловлюватись.

  http://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-znaimo-ridnu-movu-20-sliv-iaki-zaminiat-populiarni-inozemni-zapozychennia-200515.html

  Вподобано 5 people

 14. Центровий коментує:

  Трохи дурдому)

  Вподобано 9 people

 15. Центровий коментує:

  може було

  Вподобано 14 people

  • alina коментує:

   Оформление нарезки для прикола ))))

   Вподобано 1 особа

   • Центровий коментує:

    Воно б мені поперек горла стало)

    Вподобано 5 people

    • alina коментує:

     Ув.Центровий:
     11.11.2017 в 19:32

     Это ж для прикола !) Поставила хозяйка на стол. а у гостей на тарелку нет аппетита…..
     И закуска на неопределенное время подольше сохранится )))) Уловка и шутка!!!!! )))))
     Нужно уметь развлекаться даже по мелочам и тогда жизнь кажется намного светлее. Конечно. к этой нарезке не хватает ощущения запаха веселья ))) Чем и плох интернет – мы не слышим голоса, интонации, смеха. не видим глаз и улыбки. И поэтому шутки воспринимаются чаще всего коряво. а иногда могут обидеть человека не намерено.))))

     Вподобано 3 people

 16. Центровий коментує:

  Довершена скульптура)))

  Вподобано 20 people

 17. ilya коментує:

  Пам’ятаєте дідуся, який продавав мед із багажника Tesla в Києві? Це 81-літній Микола Васильович Улянич.(с)

  Вподобано 22 people

 18. Харьков Виталий коментує:

  Нормальный человек преклонного возраста, видел сюжет о нем в ящике. Сразу видно, что у него нет гнильцы за пазухой. Дай бог каждому из нас дожить до такого возраста и не потерять разум.

  Вподобано 11 people

 19. Семен коментує:

  Отже я прийшов, можна починати срач! 🙂

  Надіюся, що у цій гілці можна все, чи знов за все недобре (матюки, тикання в обличчя гнилим оселедцем та сліпий націоналізьм) можна получити бана від самого толерантного богеру всесвіту (і це не підлабузництво) Кримського бандерівця!
  Чи всі правила вже розписані та розкинути по блогу у ФАКу?
  Тоді я можу тільки шморкатися у свою останню чисту носову хустинку 🙂

  Вподобано 7 people

  • Самен, забаню за таке)))

   Вподобано 7 people

   • Харьков Виталий коментує:

    Уважаемый КБ, пожалуйста подскажите. Хочу увидеть, кто посмотрел и поставил плюсик под моим постом и вижу себя, я отказываюсь, типа сам себя похвалил, нажимаю на звезду второй раз, что бы отменить свой лайк, но без результата.

    Вподобано 2 people

    • Центровий коментує:

     обновіть сторінку

     Вподобано 1 особа

    • Харьков Виталий, Вы никак не могли себя лайкнуть, т.к. не зарегистрированы на ВП. Какое свое сообщение Вы лайкнули? Мне аж интересно стало, т.к. вижу лайки от “Виталий Харьков”, который зарегистрирован, а “Харьков Виталий” – нет. Может, Вы забыли залогиниться и пишите не под зарегистрированным аккаунтом, поэтому и отменить лайк не можете?

     Вподобано 5 people

    • Харьков Виталий коментує:

     Извини КБ. Вчера только зарегистрировался на WP официально. Случилось раздвоение личности. Хотя не пил. Два слова переставленные местами по невнимательности сделали из меня дубль. Хотя понял это только сейчас с твоей подсказкой.Спасибо.

     Вподобано 6 people

   • Семен коментує:

    Я розумію, так це жарт!
    КРИМський бандерівець, не переймайтеся. Я буду тримати себе в руках! Я це гарно вмію робити.

    Вподобано 10 people

 20. Харьков Виталий коментує:

  А у меня вопрос к господину barmalini. Как у Вас в Нидерландах, после выборов, насколько я помню, были они у Вас недавно, озорничают те кто их проиграл: спят в палатках под парламентом, матюкают власть по всем каналам, рассказывают про схемы обогащения при бюджетной кормушке. Я, это спрашиваю без какой-то издевки. Я просто хочу понять сам принцип, как правильно мне оценивать политиков, за которых, Я буду голосовать через год, полтора, и на что мне обращать внимание.

  Вподобано 6 people

 21. aabez коментує:


  «Обещаю, что не буду говорить о политике».
  Тремя рюмками позже.

  Вподобано 9 people

 22. lioness55 коментує:

  Вы когда-нибудь такое слышали?В Москве,совсем,сбрендили такие билборды ставить…)))

  Вподобано 13 people

 23. А коментує:

  к поднятой несколькими днями тому теме “слов из пестни”:
  1) “в темно-синем лесу, где трепещут лосины”
  2) “осень, ты на грудь мою похожа”
  3) из рекламы: “завжди Єва, завжди ви гівно”

  Вподобано 5 people

  • Центровий коментує:

   Продовжу.
   1.З реклами “Дякую тобі, Мамо залізак”
   2. Еспумізан позбавляє життя- мама померла, померло дитя…
   3. З реклами кока-кола. “жопа наближається, жопа наближається(під характерний мотивчик)”

   Вподобано 5 people

 24. Юльця коментує:

  Добавлю немножко котэ в нашу флудилочку

  https://www.instagram.com/p/BbH9o7QA1Bm/?hl=uk&taken-by=funny__zoo

  Вподобано 15 people

 25. Центровий коментує:

  Трохи про моїх непересічних земляків.
  Євгеній Потоцький

  Евгений Потоцкий был музыкантом с абсолютным слухом.Закончил Киевское государственное высшее музыкальное училище им.Р.М.Глиэра по классу – скрипка.
  В 1985 году собрал коллектив “СТРАННИКИ”, его участники постоянно менялись.
  Евгений Потоцкий – автор и композитор практически всех песен коллектива “СТРАННИКИ”.
  В 1988 году с концертной программой – “Путь вдоль реки” – много гастролировали по Украине.
  В 1990 году была выпущена сольная пластинка Е.Потоцкого “Серый дождь”. По неизвестным причинам заслуженного внимания альбом не удостоился,хотя в своём кругу популярность группы была не ниже таких грандов рока как “Чёрный кофе”,”Мастер”,”Тяжёлый день”,”Ария”.
  С песней “Милый друг” стал лауреатом (3-место) Ленинградского музыкального фестиваля “Шлягер – 92″
  В записи альбома приняли участие два профессиональных гитариста – Б.Саздыков и Д.Четвергов.
  Просуществовала гр.”Странники” недолго и после их распада Е. Потоцкий в 1997-98г. работал с украинской группой “Галактика”
  На Киевском ТВ был снят клип – версия на песню “Моя лодка”
  Умер Е. Потоцкий ,не прожив и 41 года. Цитирую слова гитариста “Странников” Дмитрия Четвергова: “Евгений Потоцкий-великолепный музыкант и вокалист от Бога! К большому сожалению,его уже нет в живых. Вот так,люди уходят и отрадно то,что он успел оставить много хорошей музыки и чудесные песни. Добрая ему память!”
  Похоронен СТРАННИК на городском кладбище (“Сухой яр”) г.Белая Церковь.

  Вподобано 11 people

 26. ilya коментує:

  Вподобано 10 people

  • Всебудедобре коментує:

   особенно классно смотрится телефон

   Вподобано 6 people

   • Харьков Виталий коментує:

    Да телефон расейский, размером в кирпич и ещё сзади тачка с аккумулятором, а мужик позади держит антенну.

    Вподобано 4 people

    • Харьков Виталий коментує:

     Мне всегда хотелось сказать. Надо вводить возрастной ценз. Почему можно голосовать с 18 лет, а не с рождения по свидетельству о рождении, избираться во власть с каких-то лет, почему нет верхнего предела. Мне уже за 50, и я сейчас понимаю, ещё одни или пару выборов. Баста, я буду своим детям высказывать свою точку зрения, и они с учётом моего мнения, я надеюсь, будут решать судьбу страны. Да это жёстко. Но глядя на нашу молодежь, складывается такое впечатление, что будущее страны решают люди преклонного возраста. Янукович два раза становился взрывоопаснм фитилем для страны, и его в основном поддерживал бывший совок. Надо выбирать какой-то фильтр, платишь налоги, будь любезен к выборной урне. Находишься на содержании у государства с учётом твоих заслуг, (пенсия, инвалидность и тп) извини тебя содержат, значит не тебе показывать куда двигаться дальше. Конечно моя точка зрения попахивает нацизмом, но что-то надо делать. Ждать пока вымрет поколение совка, это ещё минимум лет 30-40, к которому и я себя отношу, за это время мы просрем страну, а трупный яд распространится и на наших детей. Не бросайте в меня тапки или что-то по тяжелее, я просто высказал свою точку зрения.

     Вподобано 10 people

     • olmik коментує:

      Харьков Виталий:
      07.11.2017 в 23:12
      Ця тема вже багато разів обговорювалась в блозі КБ. Майже в кожного з нас є приклади того, як молодь 20-25-ти років верещить до безтями, що комунізЬм – це круто, бо ковбаса по 2.20 і морожено по 15 копійок, а Сталін-Лєнін — класні пацани! А також є багато прикладів, коли 80-90-річні люди не приховують того, що розчаровані комуняцьким обманом цілих поколінь. Я теж ЗА те, щоб пенсіонери (найактивніша частина електорату) не голосували, але тоді мене можна звинуватити в … нехай юристи і скажуть 🙂 Але, якщо 10 пенсіонерів голосують ЗА совок і ОДИН за майбутнє своїх внуків, то цей ОДИН не обідиться якшо ВСІМ пенсіонерам заборонити голосувати.
      Я так думаю…

      Вподобано 2 people

     • Виктор коментує:

      Голосовать и решать как развиваться стране должны( по идее) только налогоплательщики. А с чего не суть важно: недвижимость, зарплата, другие доходы.
      Только надо чтобы платили не автоматом( типа вычета из з/п), а сознательно с заполнением деклараций раз в год. Это приучает к финансовой дисциплине и ответственности. Кроме того плательщик тогда станет плательщиком, а не дойной коровой. Ибо будет отдавать свои реальные деньги, а не какие-то начисленные, которые он и в глаза не видел.
      И тогда он уже начнёт интересоваться- где мои гроши? На что уходят?
      Соответственно и начнёт выбирать не популистов-болтунов, а тех,кто работает.

      Вподобано 1 особа

 27. jurish коментує:

  Не знаю… Но меня порвало, как хомячка капля никотина. Может кому ещё понравится…

  Вподобано 11 people

  • kyivlana коментує:

   Дякую))) Вже своїм відправила, тепер замість КБ сиджу у ютубі і вселякі мультики, пісеньки та інше для своїх онучок вишукую та на скайп відправляю!)) А їх там купа українською, навіть не здогадувалася!

   Вподобано 1 особа

 28. Центровий коментує:

  З точки зору чоловіків, жінки діляться на дві групи:
  1. “Ябивдул”
  2. “Данунах”
  При наявності деякої кількості алкоголю (індивідуально в кожному випадку) Друга група може перетворитись в першу))))))

  Вподобано 2 people

 29. Ruslan Kadylak коментує:

  Не попадалось раніше, – Сама Файна 🙂

  Вподобано 10 people

 30. ilya коментує:

  Вподобано 19 people

 31. oleksiykitchener коментує:

  Доброго вечора всім!

  Тут на днях шановний Barmalini сказав, що для нього Канада є ідеальним майбутнім для України (вибачте за неточне цитування). Мене це зачіпило. Тому що і я так думаю.

  Але ось як я кажу всім знайомим канадцям: Моісей євреїв водив по пустелі 40 років, коли вивів з рабства в Єгипті. Щоб те покоління, що пам’ятало рабство, померло і лишилося тільки нове, вільне. Так і в Україні. Занадто довго промивали нам всім голови… Тому треба час, щоб все те старе забулося, або хоча б з’явилося нове, з чим можна порівнювати.

  А мова? В Києві було співвідношення 1 до 100, мабудь (я взагалі не чув про укр школи в Києві). Тому моєю першою мовою була російська. А батьки українською тільки вдома на кухні, або в селі розмовляли… І не думав, що колись буду пишатися тим, що говорю літературною мовою. Коли моя теща в Тернополі казала мені “рубашка”, я її постійно виправляв 🙂 А чи чули ви про “ж/д вокзал” в Тернополі? 🙂 Я в жінки до сих пір питаю, як зі словосполучення “залізна дорога” в них вийшло “ж/д”. Але це все жарти… Ми всі прекрасно розуміємо, як і чому…

  Ось я і вважаю, що треба час.

  Ну і ще (вибачте, але я довго шукав таке місце, як цей прекрасний блог, де можна поспілкуватися з приємним товариством). Якось поїхали з дітками на екскурсію в Вашингтон (столицю штатів). Дуже багато різних музеїв, і всі безплатні 🙂
  Так ось. Піднімалися на монумент Вашингтона – першого президента. І в ліфті жіночка, що працює, розказувала. Вашингтон був президентом два строки. І його дуже любили. І хотіли, щоб він балотувався на третій термін. Але він сказав: “цій країні потрібен президент, а не король”. Блін, як же ж це пояснює суть слова “демократія”!!! Але жіночка продовжувала. Єдиний раз, коли поезидент був тричі, був Рузвельт. Але це трапилося з-за війни (була якась “лазєйка” в конституції). Але тоді конгрес прийняв поправку, щоб ніхно ніколи не зміг бути президентом більш ніж два рази.

  А Порошенко… Його можна любити чи не любити. Але просто звпжте, в який час він прийняв керівництво. ВСЕ було розламане чи розкрадене. За що не візьми – треба піднімати з нуля… Чомусь мені згадується, що він не сильно й хотів бути президентом, але вирішив балотуватися. Тільки за це я його поважаю. Так, мабудь є помилки. А в кого нема? Є мафія і хабарі. Але ця система будувалася 80 років!!! З-за цього я і імігрував.. Можете називати мене трусом, але життя одне. І коли я їхав (в 2002), я не вірив, що щось може змінитися. Але був неправий!!!!

  Дай Боже всім здоров’я і миру!

  Вподобано 15 people

  • barmalini коментує:

   Дуже дякую вам за небайдужість. Текст про Порошенка відразу пропускаю, Порошенко і всі його поплічники мають сидіти в тюрмі, тому до того часу тут коментувати нічого.
   А про Канаду як еталон України, то скажу що ваша розповідь, безумовно щира і відверта, нічого не міняє. Так, в Україні було все зовсім погано, так, почало потроху виправлятися, так, процес буде довгим і не завжди гладким.
   А тепер поїдьте до Торонта чи Чикаго, підіть в Ukrainian Village і поясніть мені, чому це не можна вважати за еталон і чому в кінці-кінців вся Україна не має стати такою?

   Вподобано 6 people

   • oleksiykitchener коментує:

    Шановний Бармаліні, Україна має стати такою!!! Я ж сказав, що Ваші слова мене зачіпили, тому що я так само думаю!!!

    Але (як Ви, напевно, знаєте) в нас в Онтаріо, наприклад (бо кожна провінція ставить свої податки на алкоголь), пляшка горілки коштує 27-28 каксів (канадських баксів :), незалежно чи це канадський Iceberg, чи Absolut, чи Finlandia, чи Zubrovka). А кіло свіжого м’яса саинини – 6-8 каксів (свіжого! морожене буває ще дешевше). А в Україні? (я майже впевнений що і в москалів). Мабудь навпаки… Я на цьому прикладі показую канадцям, що влада “там” хоче, щоб люди пили і не думали за політику…

    Але в Канаді упаси Вас Боже запропонувати поліцейському, що зупинив Вас за перевищення швидкості, хабаря!!! Можна й за грати потрапити. Але й вони люди. Я був в Канаді півроку і зранку “летів” на першу стабільну роботу (100 км від хати). Справа заводи, зліва поля, але ще місто і 50 км/г, а я десь 75 даю. Ну і тут він… Ну що вже скажеш? Але він сам: “Ви знаєте який тут ліміт? Чому так швидко?”. “Знаю. Тільки приїхав в Канаду. Перша робота. Боюся запізнитися. Їду за 100 км”. Я до цього часу думаю, що він теж був імігрант: “Ну так пора вде сюди переїджати.” І дав штраф за невелике перевищення (до 15 км/г – тоді тільки штраф 60 каксів і нема штрафних балів для страхової). Тому тут і їздять по правилах – бо дуже боляче фінансово порушати правила. А потім звикаєш, тому що всі так їздять (Торонто – окрема історія, там БАГАТО нових імігрантів).

    Дуже хочу, щоб Україна стала як Канада. Але знов… Я вихожу з дитиною на вулицю, дитячу площадку, травичку і навіть не думаю про собачі какашки. А як там зараз в Україні? Раніше, чк сніг зійде, то ті “подснєжнікі” всюди вилазять… А тут господарі відразу в чорний кульочок і в сміття. Ясно, що не всі, але більшість.

    Ось це й була моя основна думка – треба, щоб в людей помінявся менталітет! Але як? 😦 Якщо малий росте і бачить, що в того, хто “бикує”, все є, від всіх можна відкупитися, то яким він буде хотіти вирости?

    В мене величезна надія на тих молодих (і немолодих) хлопчиків, що прийшли з АТО. Дуже хочеться, щоб вони своїм прикладом показали дітям як треба жити. І зупиняли (обламували) тих биків. Але то треба час…

    А чи Ви знаєте, що нашу прем’єрку-лібералку Онтаріо (лесбіянку) хотіли притягнути до суду за спробу підкупити кандидата в депутати? Що в нас зараз судять помічників старого онтарійського прем’єра-ліберала за знищення імейлів, пов’язаних з іншим скандалом на 3 мільярди?

    Так що тюрма по всім їм плаче 🙂

    Дай Бог всім здоров’я та миру!

    Вподобано 9 people

    • barmalini коментує:

     То ви зараз в Америці чи в Канаді?
     Щоб в дітей помінявся менталітет, він має помінятися в дорослих, а хто як не ви та я їм в тому допоможемо 😉
     Рано чи пізно, я впевнений, Україна стане такою ж як Канада, але хочеться раніше ніж пізніше, тому мусимо мати добру координацію і план дій.

     Вподобано 7 people

     • oleksiykitchener коментує:

      Я живу в місті Кітченер, Онтаріо, Канада. Дітки народилися тут, але вдома говоримо українською (між собою вони говорять англійською, якщо тата-мами нема). А в штати ми їздимо на екскурсії (були у Вашингтоні, Бостоні, їздили в печери Огайо та Кентакі) та відпочивати (Флорида, Південна Кароліна).

      Всім миру!

      Вподобано 10 people

   • Oleg Ostrovskiy коментує:

    Суддя Бармаліні?

    Подобається

 32. Центровий коментує:

  Просинайтесь! Трохи німецького репу)))

  Вподобано 6 people

 33. Центровий коментує:

  З дитинства чогось небайдужий до пісень німецькою мовою)))))))))

  Вподобано 3 people

 34. Центровий коментує:

  Можна трохи моєї малої Батьківщини?
  Рідна школа:

  колись була баня, зараз просто краєвид

  Ставок за селом

  Ще раз рідна школа, з іншого ракурсу (парадний вхід)

  Церква, історична будівля, вже понад 200 років.

  центр села, генделі і магазини

  ще раз стави

  будинок культури

  траса Р-32, що проходить через село

  Вподобано 16 people

 35. ilya коментує:

  )))))

  Лицо дня…

  Випробування БПЛА оперативно-тактичного рівня «Горлиця» виробництва ДП «Антонов».

  http://www.rnbo.gov.ua/news/2925.html

  Вподобано 16 people

 36. igorbanderlog коментує:

  Как начал в 83-м слушать, так до сих пор “тащусь”….)))

  Вподобано 7 people

 37. ilya коментує:

  Капитально отремонтированные в этом году участки Пятихатской трассы.
  Было – стало.(с)

  Вподобано 22 people

  • yuigor коментує:

   Яка зрада, так і проситься, щоб по ній колесами туди-сюди кататися.

   Вподобано 6 people

  • barmalini коментує:

   круто, а найбільш приємно що такі фотки зараз практично зі всіх областей надходять

   Вподобано 6 people

   • Тот самый коментує:

    Одне що мене засмучує коли я дивлюся такі фотки, а доволі часто їжджу по цим новеньким дорогам, що по ним продовжують кататися перевантажені зерном фури які, без сумніву, за пару років приведуть ці дороги в “початковій стан”. (:

    Вподобано 7 people

    • barmalini коментує:

     А де фури мають їздити?
     Фури мають платити податок за проїзд такими дорогами. Всі мають платити, але фури трішки більше. Гроші мають збиратися у ремонтний фонд, а не розкрадатися, і тоді за кілька років у вас буде як в Німеччині.
     (Ненавиджу німецьку систему, в них половина доріг завжди ремонтується, хоча друга половина дійсно плюс-мінус нормальної якості)

     Подобається

     • Фуры НЕ ДОЛЖНЫ ездить по дорогам с охренительным перегрузом. За это лето у нас перегруженные зернофургоны убили только сделанные дороги.
      А при попытке пропускать их через весовой контроль – заблокировали трассу.

      Вподобано 3 people

     • barmalini коментує:

      Я те й сказав. Нормальні дороги можуть бути тільки в нормальній країні. Бо нормальні дороги, то в першу чергу нормальні правила гри для всіх.
      Інакше простоять кілька років і знову буде як було.

      Вподобано 1 особа

     • Тот самый коментує:

      шановний barmalini:
      Зважаючи на те що Ви постійно не проживаєте в Україні та в повній мірі не розумієте реалій, поясню суть – фури повинні їздити по тим самим шляхам але вони не повинні бути перевантаженими.
      Коли я бачу метрові борти наварені на причеп фури та чую як стогнуть підшипники на осях тих причепів, я розумію, що в приведеній Вами в приклад Німеччині за це штрафом не “відмажешся” а скоріше за все будеш назавжди позбавлений ліцензії на вантажні перевезення. Наша-ж “система проста – 20 “зелених” представнику поліції і він одразу сліпне та глохне – не бачить ні метрових бортів вщерть навантажених зерном ні стогону підшипників. А дорожно-вагові комплекси в нашій реальності це такі собі пункти по “засліпленню” поліції та набиванню кишень.
      В мене однокласник працює “заготовачом” у крупного зернотрейдера – каже так – в нас для перевізників ліміт на грузовантажність – береш менше 60 тон вантажу за ходку значить шукай роботу в іншого трейдера. Додати сюди вагу самого тягача з причепом і стає зрозуміло – від 100 тонного “динозавра” з навантаженням на вісь більше 15 тон ніякі дороги врятувати нажаль неможливо.

      Вподобано 8 people

     • barmalini коментує:

      ви не уважно читаєте. Я сказав те саме що й ви, але компактніше.
      У вас немає для фур окремих доріг, тому вони мусять їздити разом зі всіма.
      За проїзд дорогами треба платити, дороги коштують грошей і потребують ремонту, тому платити мають всі хто ними користується.
      Перегруз це порушення, за це треба карати штрафами.
      Блокада дороги, це значне порушення, за це треба карати великими штрафами чи кримінальною відповідальністю.

      Ваша біда дуже проста і лежить на поверхні – КОРУПЦІЯ. 20 доларів дав і їдь собі куди хочеш.

      Це я теж сказав. Нормальні дороги можуть бути тільки в нормальній країні. Ваші дороги при існуючій владі розваляться за три роки.

      Ваша країна хвора. Вона жодного дня не була здоровою. Завжди було “не підмажеш – не поїдеш”, і це всіх влаштовує.

      Насправді, мені дуже приємно бачити фото нових доріг і дитсадочків під рубрикою “перемога”. Справді приємно, бо краще жити в корумпованій країні з нормальними дорогами, ніж в корумпованій країні без доріг.
      Але одночасно з тим мені дуже смішно. Бо хто заважав будувати дороги всі попередні 25 років? Це хуйло заборонив продавати асфальт україні, чи перекупив дорожніх інженерів, чи заслав диверсантів щоб вам ями порозбивали?
      Дуже добре що є хуйло, тепер можна збудувати 20 кілометрів шосейки і тішитися перемогою.
      Але хуйло не вічний. Що ж ви робитимете коли його не стане?

      Подобається

     • oleksiykitchener коментує:

      До barmalini:
      Я не можу прямо відповісти на Ваш пост, тому пишу тут 🙂
      Я погоджуюся з першою частиною Вашої відповіді:

      barmalini на 09.11.2017 в 15:07

      Ваша біда дуже проста і лежить на поверхні — КОРУПЦІЯ. 20 доларів дав і їдь собі куди хочеш.

      Ваша країна хвора. Вона жодного дня не була здоровою. Завжди було «не підмажеш — не поїдеш», і це всіх влаштовує.

      100%. Я знаю на прикладі родичів, які в Україні. На прикладі всіх голосних аварій (хто був за кермом лексуса в Харкові…) і т.д… Раніше я взагалі говорив що треба всіх, кому більше 7-8 років, розстріляти, а дітей виховати в нормальній країні. Тоді щось зміниться. І це було однією з причин моєї іміграції. Але зараз є шанс! І я, особисто, бачу цей шанс в хлопцях, що повернулися з АТО. Не за стару систему вони воювали!
      Так, треба було зробити, як в Польщі – заборонити всім партійцям займати державні посади, заборонити кпрс. Але не зробили, що вже зараз. Треба дивитися вперед.

      В нас на заводі кожен працівник (хоч мавпочка, що крутить гайки на конвеєрі, хоч менеджер) повинен раз на пару років пройти невеликий онлайн-курс про хабарництво: що можна прийняти як подарунок, а за що можна вилетіти. Там є розділ про те, що робити, коли в мене, як представника компанії, вимагають хабар закордонні партнери 🙂 Відповідь проста: заплатити тільки якщо вашому життю погрожує небезпека. У всіх інших випадках – відправляйте в сексуальну подорож.

      Тож так, пане barmalini, корупція є одною з найвеличезних проблем України…

      Всім миру!

      Вподобано 4 people

     • barmalini коментує:

      Все правильно. Поляки провели люстрацію, чехи провели люстрацію, литовці, латиші, естонці, всі провели люстрацію і змогли перемогти корупцію дуже швидко.
      Порошенко теж обіцяв провести люстрацію і побороти корупцію, то сидимо, чекаємо.
      Мені не важко чекати, я чекаю в Голландії. Але важко мені дивитися, як люди що з одного боку самовіддано допомагають тим що воюють з москалями в АТО, з іншого боку прикривають очі і на люстрацію і на корупцію. Навіть не знаю чому вони так роблять.
      Здогадуюся, але не хочу лізти в ту дивну суміш пробудженої національної свідомості та барижного “моя хата з краю”, тому спостерігаю за тим одвічним bufo rapto vipera

      Вподобано 4 people

    • ilya коментує:

     =що по ним продовжують кататися перевантажені зерном фури=

     И потом они же скажут,что сделали не дороги а херню..

     ==============
     ================

     Уряд посилюватиме контроль на українських автошляхах

     …на Софійській площі відбулась презентація нових пересувних габаритно-вагових комплексів

     http://mtu.gov.ua/news/29259.html

     Вподобано 6 people

     • Тот самый коментує:

      ilya:
      Вибачте мені мій пессимізм але я боюся що ці вагові комплекси перетворяться у такі собі пересувні шарашки по викачуванню бабла з перевізників.

      Подобається

     • ilya коментує:

      =Вибачте мені мій пессимізм але я боюся що ці вагові комплекси перетворяться у такі собі пересувні шарашки по викачуванню бабла з перевізників=

      Тот самый,золотой мой человек(без иронии),ну это же мы с вами,грубо говоря,будем работать на этих машинах..Или Гройсман с Турчиновым?))

      Вподобано 3 people

   • rubio rubio коментує:

    Де ти був стільки часу?

    Подобається

  • lioness55 коментує:

   У нас в городе отремонтировано,уже,много дорог.Парадокс в том,что каждый день 2-3 аварии с перевернутыми машинами,или сбивают людей.Раньше такой массовости не было.Водители,наверное,получают кайф и мчатся на большой скорости не обращая внимания на знаки.

   Вподобано 3 people

   • lioness55 коментує:

    Вот,очередная авария.

    Подобається

   • oleksiykitchener коментує:

    Треба бити “рубльом”. В Канаді штрафи великі плюс страхівка може в рази піднятися!!! Я як приїхав, то їздив правильно з-за страху платити гроші за штраф. А потім звик 🙂 До того ж, більшість людей так їздить. Культура з’явилася 🙂

    Всім миру!

    Вподобано 8 people

    • ilya коментує:

     =Культура з’явилася=

     Саме так..Бо люди в нас ,хоч і хороші (в основній масі)) ) ,але дикуваті ще..
     Ось нещодавно читаю,у Дніпрі на відремонтованій трасі, сперли відбійники..

     В нас, поставили гарні,скляні зупинки(писав про них)..Йду,вже якийсь …500 гр..,взяло пошкрябало..200 гр

     Ну це треба пережити..З часом розуміння прийде..

     Вподобано 8 people

    • ilya коментує:

     =Треба бити «рубльом». В Канаді штрафи великі плюс страхівка може в рази піднятися!!=

     Вподобано 4 people

  • alina коментує:

   Дорога возрастом почти 2000 лет. Находится в городе-музее Помпеи в Италии

   Вподобано 9 people

  • fortunazv коментує:

   Чоловік підтвердив – чиста правда))) дороги поблизу П‘ятихаток відремонтували)) іздив – задоволений)))

   Вподобано 1 особа

 38. ilya коментує:

  Вподобано 16 people

  • Ruslan Kadylak коментує:

   Коротка історія кпСС (“клуб почітатєлєй СС”, заборонена в Україні організація). Було б навіть смішно, якби вони тільки один одного розстрілювали… Але ці відходи цивілізації в процесі винищили ще й десятки мільйонів кращих представників всіх поневолених ними народів.

   Вподобано 11 people

  • alina коментує:

   Мексиканская художница Фрида Кало и Лев Троцкий 1937

   Вподобано 4 people

 39. ицхак коментує:

  Доброго дня всей хунте и лично КБ.

  И небольшой стеб для поднятия настроения……

  Вподобано 7 people

 40. oleksiykitchener коментує:

  Доброго дня, шановні пані та панове 🙂 А дозвольте трохи “взбовтати” 🙂
  Тут я бачу багато адекватних людей, тому сподіваюся на адекватні відповіді.

  Ситуація:
  В мене на роботі є канадоїд, який вважає, що всі північно американські новини – пропаганда 🙂 Він не вірить CNN! Тому він читає… Russia Today 😦 Так ось. Приходить він до мене і каже: “я прочитав, що в Україні новий майдан” (мабудь про Саакашвілі). І питає: “А чому? У вас же вже не тиран-президент, демократія і т.н. І вибори президента скоро. То чому б цим хлопцям просто не перемогти на виборах і робити так, як вони хочуть? В нас же в Канаді ніхто намети під парламент не несе, а ті, що програли вибори, просто готуються до наступних.”

  І от що йому відповісти? Я живу тут, в Канаді і з України тільки новини читаю. Поясніть мені, будь ласка, щоб я зрозумів і зміг йому пояснити, що так погано, що треба робити новий майдан?

  Тільки будь ласка, без образ “порохобот” чи “зрада”. Я відкритий до аргументів.

  Дякую.

  Всім здоров’я та миру!

  Вподобано 10 people

  • oleksiykitchener, вате бесполезно что-то доказывать от слова совсем. Майдан, это когда люди вышли сами без партий и политических флагов с требованиями к власти. Саакашвили – это не Майдан, хотя там стоят в том числе и те, кто пришел по зову сердца. Но там, где замешана политика и чьи-то интересы, не может быть Майданом априори. В Канаде сформировавшаяся демократия, поэтому шины там никто не несет и не будет нести, всего можно добиться через суды или на следующих выборах. У нас это только зарождается. Кстати, на Майдане одновременно только в Киеве выходило до 2 млн человек, а сколько сейчас там под Радой?

   Вподобано 8 people

  • ilya коментує:

   =Тому він читає… Russia Today=

   Вподобано 9 people

  • jurish++ коментує:

   oleksiykitchener: 09.11.2017 в 17:06: Я живу тут, в Канаді і з України тільки новини читаю. Поясніть мені, будь ласка, щоб я зрозумів і зміг йому пояснити, що так погано, що треба робити новий майдан?

   Можу сказати тільки за себе.

   Майдан – це коли тобі уночі до Дніпра дзвонять з Києва:
   – Бачив, що дітей побили?
   – Так.
   – Приїзди, ти потрібен. Наші вже на Майдані.
   І ти їдеш, по дорозі селами оминаючи блокпости, що невідомо звідки з’явилися за останні півгодини.

   Не Майдан – коли вгодовані політики, котрі собі й на батьківщині ради не дадуть, завозять на площу усілякий непотріб за 200 гривнів на добу.

   Это наша баррикада
   http://radikal.ua/image/LK7cF

   Это Майдан
   http://radikal.ua/image/LKPrz

   Вподобано 12 people

   • oleksiykitchener коментує:

    Дякую! Я теж так думаю – на справжній Майдан люди йшли не за гроші. І з цього треба починати.
    Всім миру!

    Вподобано 9 people

    • Харьков Виталий коментує:

     Гроші за майдан, це коли ти не самостійна людина, мене теж дуже образило, коли, цілий рік, яник енд компані, розказувало про євроассоціацію, а потім включило задню, но я б ще все пережив і чекав би календарних виборів. Але все пішло по іншому сценарію. Влада у нас , що зараз, що та яка була, слон в посудной лавке. Але я за інше: ми потроху змиваємо плівку з очей, так ця процедура займе деякий час, і не факт що я буду голосувати за пороха в майбутньому. Для нас головне не втратити реальний стан речей і хто за що бореться. На гаде савченко ми вже обломались.

     Вподобано 2 people

     • oleksiykitchener коментує:

      “…не факт що я буду голосувати за пороха в майбутньому…”

      +100%! Ось в цьому і є демократія – МІНЯТИ владу. В мене є тут друг, який приїхав раніше в Канаду. Так він каже так – вони (партії) всі однакові і всі брешуть. Тому просто треба їх періодично міняти 🙂

      Всім миру!

      Вподобано 4 people

 41. ilya коментує:

  Вподобано 14 people

 42. Ruslan Kadylak коментує:

  Бармаліні, давай попробуємо пройтись по пунктам.

  1) “Верховна Рада України призначає на посаду та припиняє повноваження членів Комісії за поданням Президента України. У поданні Президента України про призначення на посаду членів Комісії враховуються пропозиції депутатських фракцій і груп, утворених у поточному скликанні Верховної Ради України.” Відповідальність тут 50 на 50, і руху не відбувається з жодної сторони, принаймні я не чув щоб Рада проявляла любу ініціативу в цьому плані (а їх наступними мають підраховувати).

  2) В Україні не мажоритарна, а змішана система виборів – по партійних списках + мажоритарка. В мажоритарних округах, власне, вибирають кандидата більшістю голосів (звідки і назва). Ну а якщо не придиратись до деталей, то так – вибори за закритими партійними списками в реаліях України то є зло. І “вибори за відкритими списками” нічого не змінюють на краще, так як партії крутять тими списками як циган Сонцем. Хто винен?
  – Рада (тому що не написала хороший виборчий закон, а точніше написала “хороший” виборчий закон в іншу сторону – який дозволяє їм приходити до влади)
  – Суспільство (тому що не створило ЖОДНОЇ справжньої партії, з будь-якою притомною програмою)
  – Суспільство (тому що продає свої голоси за гречку)
  – Суспільство (тому що не виявляє політичної зацікавленості)
  – Суспільство (тому що не проводить домашньої роботи перед виборами)
  – Суспільство (тому що дозволяє собою маніпулювати популістам)
  – Порошенко (шоколадний пеця! липецька фабрика!)

  3) Чия це робота написати відповідний закон?

  На рахунок “дрібничок”… В старій системі було, скажімо, 2 мільйони чоловік, яких та система на 100% влаштовувала – в них все було схвачено, за все заплачено, потоки наладжені, суди куплені. Анитимайдани не стихійно ж виникали – те бидло не мало власної думки. Це ця система була готова їх організовувати, була готова вбивати людей, розвалити країну… лиш би залишитись біля корита. Ну ок, Майдан владу скинув, але ж система не зникла! Ніхто їх не знищив, не вигнав, не перевиховав! Всі ці люди залишились на своїх місцях не тому що так хтось захотів, а тому що інакше не можна було. Інакше – мала б бути громадянська війна, розгул бандитизму, розруха, і під кінець – російські миротворці… Політика – це не програмування, а мистецтво можливого. Всі ті Кернеси, Пшонки, Тарути і їм подібні були/є необхідним злом, компроміс з якими дозволив уникнути громадянського конфлікту. Таким був бекграунд на 2014-ий, плюс з літа ще й відкрита російська агресія на додачу.

  І за цих початкових умов Порошенко почав своє президентство… А на сьогодні він не те що втримав країну, а й розвернув всі тренди на 180 градусів в кращу сторону! Не сам, звичайно, а з допомогою тисячі другої активних громадян, багато з яких він персонально залучив. Тисяча. Проти мільйонів. Цього не повинно було статись! Математично, статистично, логічно, зрештою історично… Ви думаєте москалі такі дурні що в це вляпались? Та ні, – вони цинічні, брехливі, безпринципні, віроломні, і ще тисячу подібних епітетів, але не дурні. Вони знали, що цього не повинно було статись! Ну нічого, прорахувались… Буває. Але зараз вони (і ще деякі групи людей) ненавидять, чомусь, саме Порошенка. Те що, попри все це, Україна вистояла – це чудо. І Порошенко має до цього безпосереднє відношення. Він вже увійшов в історію… (просто українці чекають його смерті щоб це зрозуміти). Не будьте на неправильній стороні історії, пане Бармаліні. 🙂

  Вподобано 15 people

  • barmalini коментує:

   Можу погодитися тільки з одним – він вже увійшов в історію.
   Як найбільше розчарування століття увійшов.
   Маючи в руках всі важелі щоб стати українським Ататюрком чи Карлом Великим, він вибрав стати Супер-Кучмою.
   Готовий побитися з вами об заклад, що жодного бізнесу ви в останні три роки в Україні не вели. (Або вели, але напряму чи опосередковано під кришею тих же Кернесів з Трухановими чи інших представників БПП). Інакше ви б крім офіційної пропаганди знали що темпи деградації суспільства, чи темпи зростання корупції, залежить з якого боку дивитися, приголомшливі.
   Позитивний тренд був в 2014 і десь до половини 2015 року, далі вектор розвернувся на 180 градусів і зараз вони турбуються тільки про повернення недоотриманих прибутків.

   Вподобано 3 people

   • Центровий коментує:

    Чому у цьому блозі нема кнопки дизлайк?

    Вподобано 2 people

   • Ruslan Kadylak коментує:

    Зміни беззаперечно відбуваються, і в правильному напрямку. Проводиться реформа за реформою, успіхи яких охоче підтверджуються західними партнерами. Проте згідний, – при бажанні зради завжди можна навибирати. Тому що суспільство (яке і є відповідальне за корупцію) це дуже інертна система, яка для зміни крім зусиль вимагає ще і часу. Багато часу. А на чому фокусуватись – на зраді чи успіхах, на деструктиві чи конструктиві, на негативі чи позитиві – це питання персонального вибору і світогляду. Я вибираю притримуватись правого боку з приведеного ряду, тому що любий вибір впливає також і на оточуючих.

    Вподобано 4 people

    • barmalini коментує:

     Та хто б сперечався, що кожне суспільство живе так як хоче. Зрештою, це ж більшість обирає владу, а влада дає тій більшості можливість якось крутитися від виборів до виборів.
     Доки більшість вважає що крутитися нормально, доти крутитися будуть змушені всі, і нічого ви з тим не зробите.

     Вподобано 3 people

   • Oleg Ostrovskiy коментує:

    Бармаліні вчергове дає неправдиву інформацію. Кернес входить тільки до партії Кернеса. Іноді він каже про підтримку регіоналів, ЮВ за ситуацією. З 14 року він “слухає” старшого Коломойського і входить до Відродження.

    Подобається

 43. ilya коментує:

  Харків 11 листопада 2017

  23 одиниці нового обладнання передано головному лікарю Обласної дитячої лікарні №1

  http://kharkivoda.gov.ua/36/89448

  Вподобано 12 people

 44. Центровий коментує:

  Ніби нічого особливого, а на душі тепліше стало)

  Вподобано 4 people

 45. alina коментує:

  Одесские дворики, скрытые от взглядов туристов:

  Дворик по адресу ул. Пантелеймоновская, 14, , где жил Корней Чуковский.

  . http://s2.1pic.org/files/2017/11/11/3351e52553c0bc68d945.jpg

  Неприглядный внешний вид городских объектов всегда несет в себе депрессивную составляющую, и не способствует туристической привлекательности города да и просто уродует его лицо. Интересные объекты стрит-арта мгновенно привлекают к себе внимание, становятся местами встреч и фотозонами.. Например, в отеле «Женева» (ул. Еврейская, 32) несколько лет назад появился разрисованный двор. Стена трехэтажного здания площадью 330 квадратных метров считается самой большой фреской в Украине.

  . http://s2.1pic.org/files/2017/11/11/bd9e1a0ce48d52a7578b.jpg

  Эта деталь мне особенно понравилась ) Обратите внимание на домик для птичек и как его назвали. ЭТО Одесса!

  Вподобано 7 people

 46. Центровий коментує:

  ҐҐҐҐҐииииии)))))))

  Вподобано 3 people

 47. Центровий коментує:

  На кордоні з Росією))))

  Вподобано 11 people

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s