Фінансові питання і допомога блогу

Друзья, предлагаю в этой теме обсуждать помощь армии и любые другие финансовые вопросы.

Пожалуйста, пишите новые сообщения/комментарии в самом низу поста (если, конечно, это не ответ на чьё-то сообщение). Так Андрею и Николаю будет легче отслеживать новую информацию.

Номер карты для помощи армии и блогу: 5168 7554 5856 6649 Будерацький Микола, Приватбанк. Пожалуйста, указывайте, как волонтерам распределять переведенные средства.

Перейти на первую страницу обсуждений можно здесь.

Перейти на вторую страницу обсуждений можно здесь.

Перейти на третью страницу обсуждений можно здесь.

Коментарі
  1. Andrey Klimov коментує:

    Друзья мои, номер нашей карты остаётся тот же! 5168 7554 5856 6649 (номер карты обновлен 04.01.2021) Будерацький Микола, Приватбанк
    Карту используем для поддержки бойцов и для помощи блогу.
    Николай, Андрей – “Спільна Справа”. Наша страница на Facebook – https://www.facebook.com/groups/vpspilnasprava/ Страница Андрея на Facebook https://www.facebook.com/people/Andrey-Klimov/100007864272205

    Не стесняйтесь своей, пусть даже самой маленькой помощи! Любая помощь ценна и востребована!!!
    Помните: С небольшого ручейка начинается река! Река нашей доброты и милосердия!

    Убедительно прошу всех вас!!! Если Вы отправляете помощь на карту, сообщите пожалуйста в этой теме сумму и время перевода, а также укажите, как Вы хотите распорядиться этой суммой. Если нет возможности написать в блоге, то напишите/позвоните по номеру +38 095 440 85 28 (Николай) или +38 050 380 09 28 (Андрей). Отправить для блога, поделить её с нашими военными и т.д. Это очень важно, если средства уходят к разным конечным потребителям!

    Вы можете также зайти в ЛЮБОЕ отделение банка Приват, там есть “терминалы-пополнялки”. Нажимаете пополнить карту по номеру, вводите номер, загорается Николай Буд…..ий. Купюру в монетоприёмник и через минуту деньги у нас на карте! Иногда такие терминалы есть в крупных торговых центрах, больницах и т.д. Можно и через терминалы Нон-Стоп! Кто-то из наших читателей делает так уже не первый раз. Единственное в таком случае, деньги приходят в течение трёх дней!

    Перевод через Western Union. На мои фамилию и имя (Andrey Klimov). Перевод должен быть ТОЛЬКО В ДОЛЛАРАХ США! Я получу его в течении минуты. Код перевода можете сообщить мне в Фейсбуке либо СМС на мой телефон или Николая (thesolargravity)! Таких переводов мы получили огромное количество. Ещё раз повторяю НИКАКИХ других данных!!! Andrey Klimov и сумма!!! Всё будет передано и перечислено исходя из Ваших пожеланий!
    Спасибо.

    Вподобано 28 people

    • Друзья, давайте поможем omanatascha издать детскую книгу. Ниже привожу сообщение и реквизиты:

      Дорогой КБ! Дорогие бандеровцы! Таня открыла счет в банке Аваль.
      «Повні реквізити: Банк отримувача: ПАТ «Райффайзен Банк Аваль»
      МФО 322904
      Отримувач: Дучич Тетяна Володимирівна
      Іденкод отримувача: 2950512482
      Р/р 26251274552
      Номер карткового рахунку (зазначати в призначенні платежу) 1277109900.
      Для тих, хто буде поповнювати через термінали ПриватБанку необхідно зазначити лише номер картки: 4149 5070 2442 3178. В терміналах ПриватБанку з’явилася нова послуга: «поповнення картки іншого банку». Нажимаєте на цей квадратик, вибираєте із списку банків «Райффайзен Банк Аваль» і вводите номер картки. Далі вся та ж процедура, до якої ви звикли, поповнюючи приватовські картки.
      Також дуже легко поповнювати цю картку через Portmone сайт.»
      Еще она пишет:
      «У разі питань люди можуть зі мною зв’язатися по мейлу t.matyash.ibg@gmail.com або по телефону/вайберу/вотсапу +38-050-382-41-41.»
      Мне не очень удобно, я не люблю просить деньги… Но эту книгу я писала вместе с вами, вы поддерживали и вдохновляли меня, помогали словами и делами. Без вас этой книги не было бы. И без чудесных рисунков нашей Машингверки, и без редактирования Crimean и Skrynta, без нашего «мудрого руководителя» КБ, без всей нашей такой разной, но дружной семьи… Если я сейчас начну перечислять всех, кто помог, не хватит места… Спасибо всем огромное!
      И я надеюсь, что благодаря Вам книга появится и будет еще одним подтверждением того, что в Крыму много людей, которые верят, что Крым вернется в Украину, и делают, что могут, чтобы это произошло скорее.

      И ещё. Помочь Вжику можно по этой ссылке https://send.monobank.com.ua/7PsgGK7o

      ОБНОВЛЕНО 13 ИЮЛЯ 2018 года
      Книга “Казки сонячного півострова” издана. Автор сказок – Наталка Кримська. Художник – Вера Граф-Нестерчук. Купить книгу можно через Интернет здесь и здесь. Скоро книга появится и в магазинах. ПРЕЗЕНТАЦИЮ КНИГИ МОЖНО ПОСМОТРЕТЬ ЗДЕСЬ. Всем огромное спасибо и приятного чтения!

      Вподобано 11 people

  2. thesolargravity коментує:

    Вітаю Вас!
    Приєднуюсь до звіту Андрія та показую що я придбав для розвідника з 24-го бат.
    Придбано 1 спеціальну розгрузку системи моллє, 1 теплу зимову форму, зміст аптечки з гемостатиками та іншими вкрай потрібними штуками (пілл паки я купую окремо в понеділок)
    на все це витрачено 3475 грн.
    Наступні світлини будуть вже З НИМ в усьому цьому добрі та особистими подяками (примірники моїх звітів можна переглянути на моїй сторінці в facebook, посилання є в моєму профілі тут), вибачте, але обличчя я завжди закриваю для конфіденційності розвідника.
    Ось так це виглядатиме:

    Розгрузка та складові аптечки / Тепла форма / Приклад моїх звітів після передачі бійцям

    (пост отредактирован КРЫМским бандеровцем: фотографии уменьшены и соединены в одну).

    Вподобано 17 people

  3. thesolargravity коментує:

    Доброго вечора Пані та Панове!
    Дуже радий сьогодні звітувати перед Вами за кошти які Ви надіслали на допомогу нашим воїнам!
    Ось той самий розвідник-доброволець, що мав проблеми з оснащенням, якому ви гуртом допомогли.

    Ось він в тому, що змушений був носити!

    Ось подяка за розгрузку та аптечку!

    Сьогодні завдяки Вам я придбав пару берців, ніж та термобілизну для штурмовика добровольця з ДУК ПС та дві пари берець для розвідників 24Ї омбр!

    Досить скоро я покажу Вам чому саме розвідники дуже просили нове взуття!
    Звіти про доставку цих речей будуть після вівторка, вони Вам сподобаються!
    Дуже дякуємо всім Вам за допомогу!

    Вподобано 15 people

  4. Andrey Klimov коментує:

    Друзья!!! Читатели и посетители блога КБ!

    За то время, которое мы оказываем помощь в пересылке и переводе средств,
    думаю, можно было убедиться в нашей бескорыстности!
    Всё, что передаётся для КБ и блога – отправляется ежедневно и подтверждается
    получателем! Всё, что остаётся для ВСУ – тратится, исключительно на ВСУ с выкладкой чеков и отчётов о доставке!
    Понимаю – проверить это святое. Но не проще ли просто почитать ветку и внимательно просмотреть ответы и фотографии.
    Честное слово, просто нет времени доказывать, что ты “не верблюд”!!!
    Каждый из вас знает, сколько было передано и сколько мы перечислили. Если бы хоть одна сумма “зависла”, об этом тут же спросили бы!
    Простите, но вместо работы вынужден тратить время на объяснения.
    Мы не ставили себе задачу собирать в блоге деньги на армию! Мы просто предложили КБ услугу по пересылке денег для ЕГО нужд! Так получилось, что именно читатели предложили помощь ВСУ! Я знал, что начнутся проблемы, которые всегда возникают при работе с деньгами. Что ж, буду терпеть, только сильно не бейте!!! 🙂

    И СПАСИБО всем! Всем, кто не равнодушен и всем, кто сомневается!
    Вы – лучшие!!!

    Вподобано 17 people

  5. thesolargravity коментує:

    Доброго всім дня!
    Ось прилетіла подяка від штурмовика-правосєка!
    Дуже задоволений новими берцями та вдвічі небезпечніший з новим ножем 🙂

    Очікуємо на звіт від розвідників з 24-ки… буде незабаром!
    Всі гроші що поступили після закупівлі цих двох замовленнь підуть на медицину в руки ЛЕГЕНДАРНОЇ Юлії Паєвської!

    Вподобано 14 people

  6. thesolargravity коментує:

    Всім доброго дня!!!
    Ось нарешті з’явилися мої розвідники в єфірі та дуже Вам дякують за берці!!!

    А ось в чому вони досі бігали!

    Я продовжую слідкувати за надходженням коштів, та нагадую, якщо у Вас немає можливості коментувати (тут) кому саме КБ чи Воякам Ви надсилаєте допомогу, пишіть мені смс на мій номер 095 440 85 28.

    З останнього мого звіту про надходження коштів, прийшло 150 грн. від кого нажаль не знаю!
    Дякую Вам!

    Вподобано 12 people

  7. thesolargravity коментує:

    Вітаю всіх!!!
    Ось що я придбав та надіслав сьогодні медику 24-ї ОМБР!
    Нажаль плани змінюються дуже швидко, були деякі складнощі…
    Був впевнений що придбаю нові колеса для фронтової швидкої та зроблю посилку для найкрутішої волонтера-медика Юлії, але все по 10 раз змінилося, тому замінив людей в черзі.
    Ось тепла форма, тактичні берці з захищеним носком, GPS-навігатор для медика та його швидкої.
    Хлопці не місцеві, коли на борту поранений, коштовна кожна хвилина, а губитися незнайомими шляхами небезпечно для обох, тому просили такого навігатора вже місяць з чимось!

    . http://i64.tinypic.com/2vjq0w3.jpg

    Дуже Вам всім дякуємо, чекайте на наш звіт у середу-четвер, коли хлопці отримають Ваші подарунки!

    Вподобано 10 people

  8. thesolargravity коментує:

    Вітаю Всіх!
    Нарешті відгукнулись хлопці з подяками, вибачте за затримку, але там мавпи їм трохи пригод влаштували. Медик та розвідник-паціент (трохи підбитий але живий) дякують всім Вам за допомогу в утепленні, а Пана Михайла за супутниковий навігатор!

    Ще хочу звітувати про те, що я придбав останньої суботи завдяки Вам:
    3х комплекти форми розвідникам-добровольцям
    1х комплект фліссових рукавичок з “thinsulate”

    придбане

    квитанція.

    Хочу попередити що звіт трохи може затриматися через те, шо “мінські угоди” завершуються та хлопці готуються до сюрпризів від мавп, але не зважаючи на це вони будуть 100%
    Ще хочу наголосити, що ми з Вами допомогаємо легендарній Юлії Паєвській!
    Ми вже закупили жгути для припинення кровотечі, але це не все, через тиждень ви побачите все придбане з самою Юлією, може статися так, що і зі мною!
    Я впевнений, багато з Вас впізнають її!!!
    Дякуємо за участь, Ви найкращі!

    Вподобано 9 people

  9. thesolargravity коментує:

    Доброго всім вечора!
    Ці останні 5 днів – суцільне пекло, на роботі потребують щоб я був в чотирьох місцях одночасно! АЛЕ!
    Не дивлячись ні на що, я таки потрапив до незрівнянної Юлії – Волонтера, тактичного медика!
    Ця людина врятувала стільки наших хлопців, що навіть калькулятори ламаються намагаючись підрахувати!
    Ось що ми з Вами придбали!
    Спеціальні ізраїльські джгути для поранених, дорогущі, але складно думати про кошти, коли ці штуки в руках Юлі зберігають життя!

    Ось Юля у дії, передає цінні знання!

    На даному етапі ми націлені на допомогу саме Юлі, бо майже всі мої хлопці з 24-ки одягнені та майже всі обуті. (Три теплі уніформи які я Вам показував очікують в черзі, гроші на одну пару взуття та маск.костюм я відклав)
    Складнощі полягають у тому, що останні 4 доби, мавпи у їхньому районі активізувалися та добряче мотають їм нерви, тому є тимчасові проблеми з доставкою спорядження до них, гарантую що звіти будуть, просто з затримкою!
    Є поранені, є проблеми, але не хвилюйтесь, в них є янгол охоронець – Юлія!
    Всім дуже дякуємо! Ви найкращі!!!!!

    (Так, в червоній куртці то я 🙂 )

    Вподобано 10 people

  10. TheSolarGravity коментує:

    Ой, зовсім забув звітувати що я придбав 4-го січня!!!
    Дякуючи Вам стало можливим придбати 3 пари теплих берець та масккостюм – все для розвідників.
    (бінокль – подарунок від волонтерки з США)

    Тут в серці та щирості Ваших намірів, я навчився читати емоції крізь чорно-білий текст, та відчуваю що ви хвилюєтесь, тому ось що хлопці кажуть Вам:

    Ви неперевершені!!!

    Вподобано 9 people

  11. TheSolarGravity коментує:

    Приєднуюсь до Андрія та починаю потрохи звітувати (частинами)
    Ось розвідник отримав теплі берці дякуючи всім Вам
    Трохи згодом (2-4 дні) буде звіт значно більше, треба дочекатися поки хлопці мавп вимотають! (там буде і уніформа яка з двотижневою затримкою їхала до них)
    Дзвонив сьогодні боєць, розповідав чим вони там зайняті… Я реготав до сліз 😀 😀 😀 Так заплутали тих придурковатих мавп, що вони самі по собі шмаляти почали 😀
    Люблю своїх вояк 🙂
    p.s. вибачте за плакат до гори дригом, дуже поспішав та склеїв його не так 😦

    Бабуся Марія, готуйтесь, я Вам дещо обіцяв 😉

    Вподобано 9 people

  12. TheSolarGravity коментує:

    Всім доброго вечора!
    Сьогодні хлопці все-ж вибрались з позицій та подякували всім Вам!
    Стає дедалі складніше отримувати зворотній зв’язок бо обстріли ще сильніше, провокацій ще більше!
    Ось все що ви придбали останнього разу + 3 комплекти теплої форми які затрималися через загострення на лінії розмежування!
    Наступні звіти будуть більш масивними але теж трохи затримуються бо Юлія зараз знаходиться в гарячій точці та повідомляє про обстріли а збір коштів на дизельний генератор дещо затягується, але запевняю Вас, ми працюємо та все зробимо як треба!

    Зверніть увагу на їх взуття, нехай всі ті “генерали” горять у пеклі! Крадії та паскуди!
    Хлопці через це мерзнуть та хворіють.
    Я впевнений, не МО та не “генерали” будуть причетні до перемоги, а ось ці хлопці та всі Ви!

    Вподобано 8 people

  13. TheSolarGravity коментує:

    Ось що я завдяки Вам придбав вчора!
    1х Рюкзак (60 літрів) для артиллеріста “Донбас”
    2х Рації для 28ї бригади!

    Звіти та подяки після 20-го!
    Дякуємо Вам!

    Вподобано 8 people

  14. TheSolarGravity коментує:

    Вітаю Вас друзі!!!
    Сьогодні наш Борис вирушив до вояк на самісінький фронт!!!
    З ним поїхав дизельний генератор за придбання якого ми хочемо подякувати Севастопольських патріотів та всіх-всіх Вас! А без нашого КБ, цього взагалі не сталося би! 🙂
    Наступний тиждень повинен бути перенасичений звітами!!! вам прийде привіт від 128-ї та 28-ї бригади, Наша неперевершена Юлія та сміливий Борис теж обіцяли зробити все!!!

    Завтра будуть подяки за рації! 🙂
    Дякуємо всім Вам!

    Вподобано 10 people

  15. TheSolarGravity коментує:

    Доброго дня!
    Хлопці з 28-ї бригади отримали рації!
    Дуже Вам дякують! 🙂
    Ми точно переможемо, я впевнений, ця перемога буде за нашими сміливими вояками та всіми Вами!

    Вподобано 7 people

  16. TheSolarGravity коментує:

    Два дні тому я казав що звіти почнуться наступного тижня, аж як понеслось 🙂
    Боря таки дістався місця призначення!!!!! Я не впевнений автівка в нього чи гелікоптер, але то було надзвичайно швидко!!!
    Вояки легендарної 93-ї бригади отримали дизельного генератора який був придбаний завдяки всім-всім Вам!
    Приблизно через 2 тижні Борис буде їхати туди знов, тому Кияни матимуть можливість передати нашим захисникам домашньої їжі, цигарок, ліків, фліссової та спідньої білизни зі шкарпетками!
    Ті з Вас хто вже встиг познайомитися з Людмилою та Борисом так тримати! Люда в захваті розповіла мені як робила Вам майстер-класи з пиріжків 🙂 Я сподіваюсь наступного разу побачимось з Вами у реальному житті!
    КБ! Щоб ми робили без Вас, Ви зібрали чи не найкраще комьюніті з існуючих! Дякуємо Вам!

    Вибачте за невдалий ракурс фото, якщо натиснути на неї, можна побачити всі деталі та подяки Вам 🙂

    Вподобано 14 people

  17. TheSolarGravity коментує:

    Доброго дня!!!
    Ось подяка Вам від артиллеріста Євгена!
    Тепер він насправді високомобільний, бо те лахміття яке йому видали і чверті спорядження не вмістить!
    Потрібен ще один такий, тому я в стадії накопичування!
    Дякуємо Вам!

    Завтра буде звіт про наш маленький, спільний с паном Leo_Y проект для 128ї бригади!

    Вподобано 10 people

  18. TheSolarGravity коментує:

    Доброго вечора!
    Сьогодні звітую про нашу співпрацю з Leo_Y! 🙂
    Ми придбали та відправили у військову частину у Маріуполі запчастини для УАЗіка, це дуже потрібна машина в тих умовах, без неї ніяк! Але коли в ній нема глушника та розсипан радіатор опалювача, це вже не позашляховик а дуже холодний гробік який сєпари будуть чути за 3 кілометри 🙂
    Незабаром Leo_Y надішле мені ті документи, для детальних звітів!
    Хлопці дуже дякували та ось вони з отриманими від Вас всіх деталями!
    Дякуємо! Ви всі герої тилу!!!

    Завтра я зроблю важливу заяву яка стосується допомоги ЗСУ, у нас будуть деякі зміни у співпраці з ними.
    Остаточні деталі будуть завтра, тож слідкуйте!

    Вподобано 10 people

  19. TheSolarGravity коментує:

    Цей тиждень був насиченим на зустрічі з неймовірними людьми!
    Я раніше казав, що КБ зібрав навколо себе унікальний соціум та кожного разу зустрічаючись з Вами у реальному житті я в цьому переконуюсь!!!
    Бачився з людиною, про яку напишу трохи пізніше, заради його безпеки! Він особисто передав мені кошти для КБ та воякам!
    Зустрічалися з prop2015 обговорювали ситуацію та їздили до крамниці купувати спорядження!
    Ми всі маємо їм пишатися, во відтепер він буде нас з Вами оберігати від мордорських мавп!
    Ось мій звіт про придбане спорядження та складові аптечки які без Юлі ми би не зібрали!

    1. “горка” та берці для тактичного медика-волонтера
    2. два наповнення для аптечки (одна з яких сьогодні дісталася prop2015)
    3. дві рації для спецпідрозділу про який я розповім потім, бо анонімність важлива річ!

    Як завжди, звіти та подяки будуть пізніше, а поки я збираю кошти на ремонт вантажівки (не є власністю ЗСУ чи держави) у 128-й бригаді.
    Ще хочу наголосити, що розгрузка системи “моллє” яку ми з Вами купували раніше, скоріш за все звільниться, бо розвідник постраждав (не хвилюйтесь, зараз він в госпіталі йде на одужання) та все йде до того, що на фронт повернутися він вже не зможе, тому вона разом з зимовою формою повертається до мене та чекатиме на нового власника!
    Я не знаю що би сталося з хлопцем, якби не та аптечка що завдяки Вам до нього потрапила, отже Ви друзі та КБ врятували життя!
    Пишаюся всіми Вами!

    Вподобано 18 people

  20. TheSolarGravity коментує:

    Вітаю Вас!
    Сьогодні 2 в 1-му!
    Подяки та звіт! 🙂
    Я особисто передав добровольцю-медику форму та взуття!
    Видатний хлопець, повірте мені 🙂 (див. фото 5)
    Ось Вам всім від нього подяка!

    Ось він вже в дії, сором’язливо прикриває зброю 🙂

    Та я не забув про Sashko! Тобі ОСОБИСТА подяка! Я розумію як було складно виділити зі свого бюджету ті кошти! та ще й в умовах такого ризику для себе!

    А ось фото про яке я Вам казав, щоб Ви розуміли що то за хлопець 🙂 Так! Він один з Кіборгів! 🙂

    Також прийшов звіт за складові другої аптечки від розвідника!

    Також сьогодні я придбав 4 комплекти термобілизни для хлопців зі сумнозвісної 53-ки, хоч вони наразі не в зоні БД, але були там досить багато часу. Умови в них дійсно жахливі та вони пройшли верифікацію нашими колегами-волонтерами!

    Ми продовжуємо нашу справу! скоро буде звіт про придбання карбюратору та лампочок для медички у гаубичників 72-ї бригади!
    Хлопцям вкрай потрібна та медичка, бо кількість 300-х через активізацію БД зростає а возити їх нема на чому 😦
    Дякуємо Вам за допомогу! Ви всі герої тилу!!!

    Вподобано 17 people

  21. TheSolarGravity коментує:

    Пані та Панове!
    Сьогодні БАГАТО!!!
    Спільно з Борисом ми натовкли нашу БМВ (бойову машину волонтера) ліками та взуттям, яке без Вас ми би не змогли придбати, та ще частина коштів пішла на ремонт нашої БМВ, бо без неї ніяк!

    Ось хлопці вже на місці з подяками!!!

    Маю честь розповісти Вам про ПАТРІОТІВ із СЕВАСТОПОЛЯ які допомагають рятувати дуже дорогу нам людину – Сергія, бойового командира одного із добровольчих взводів «Айдар»

    Він надійшов у госпіталь з сильними осколковими пораненнями та в процесі діагностики виявили рак горла. Наразі він готується до операції. Будемо слідкувати!

    Sashko!!! Друже!!! я про тебе не забув! В минулу неділю хлопці верещали від задоволення так, що навіть я в Києві чув… ти ближче, мав чути 100% 🙂

    Якщо ти не проти, друга поїде до хлопців у військовий госпіталь… багато поранених а така річ, я впевнений допоможе одужати!

    Куплений карбюратор для волги-медички та лампочки як бачите вже на місці у 72-й бригаді!
    Вибачте що я не звітував коли придбав його, на роботі в мене збільшилось навантаження, тому не встиг! Мені соромно та буду виправлятись!

    Наразі наш проект – 53 бригада (так, та сама). йде збір коштів на черговий генератор!
    Звіт по раціям прийде від хлопців наприкінці місяця.
    Тяжко в мене йде верифікація замовлення на запчастини для мотору вантажівки (не є власністю ВСУ) у 128-мій бригаді. Дуже тяжко. Якщо не буде більше інформації на протязі 2-х тижнів, буду змушений відмовити їм! А поки працюю!

    Дякуємо всім Вам!!! Ви неперевершені, Ви воїни тилу!

    Вподобано 13 people

  22. TheSolarGravity коментує:

    Вітаю Вас!!!
    Вибачте що давно не звітував, дуже захворів і ще не до кінця одужав а через це не мав особистого контролю над справами. Але тепер я в строю! 🙂
    Друзі! Сьогодні ми приготували Вам сюрприз!!! Вояки вирішили подякувати Вам у відеозверненні!
    Спільними зусиллями Всіх Вас, патріотів Севастополя та КБ було придбано генератора для вояк 53-ї бригади що наразі у ШирЛані!
    Був дуууже сильний вітер, мізки видувало разом з черепом, але все саме важливе чутно! https://youtu.be/z1UVLq9pTXE

    (рекомендую прослухати в навушниках)
    Незабаром хлопці повертаються на фронт, тому наша мета забезпечити їх всім необхідним!

    Дуже пишаюся персональним знайомством з Моя країна – Україна!
    Завдяки їй спецпризначинці тепер мають гарні колеса для своїх “спєцназомобілей”

    Пані та її друзі придбали хлопцям чоботи та зробили смачних подарунків! Чекаємо на задоволені обличчя вояк в середу, коли буду бачитися з Борисом!

    А ще, в нас залишився ресурс одягти тактичного медика!

    Артилеріста з бат. Донбас.

    А ось нарешті маю можливість звітувати про рації!

    На залишки коштів придбав карімат та спальний мішок для Айдарівця!

    А ось і гумові чоботи та смачності для хлопців від Моя країна — Україна та її подруг Наталки та Ларіси!

    Одужаю та 17-го поїдемо до наших воїнів знову!
    Дякуємо Вам! Ви найкрутіші воїни тилу, разом порвемо любого ворога!!!

    Вподобано 13 people

  23. TheSolarGravity коментує:

    Вітаю Бандерівці!
    Наші каратєльскіє дєлішки процвєтают 🙂
    Сьогодні завдяки всім Вам я придбав для “богів війни” – артиллерістів наступне:
    2 рації.
    4 літри 4х тактного мастила (для генератора)
    4 літри 2х тактного мастила (для бензопил)
    2 мобільні батареї (для арт. планшетів арміїСОС)
    Все що потрібно – чекати поки хлопці передислокуються на фронт (куди саме, поки невідомо, але приблизно зрозуміло)

    ДОРЕЧІ! пам’ятаєте шо я казав про речі які повернулися до мене від розвідника якого Ви одягли та оснастили минулого року?
    Розгрузку та трьохточку я презентував нашому з Вами другу та захиснику – КОЖАНу
    Ми пишаємося тобою друже!!! Бережи себе!

    Та ще хочу зробити невеличкий “фінт ушамі” якщо КБ дозволить 🙂 Whisky, друже, З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!! Ви мій особистий герой! Будьте здоровим та щасливим! 🙂

    Вподобано 9 people

  24. Andrey Klimov коментує:

    КБ! Это сегодняшнее фото. Николай с бойцами на передовой.

    Сказал, что это просто СПАСИБО. Самое основное он везёт и выложит по-приезду.
    Можно взять фото как заголовок к новому выпуску.

    Вподобано 5 people

  25. TheSolarGravity коментує:

    Вітаю друзі!!!
    Знаю що хвилювалися за мене і я дуже вдячний за це 🙂
    Поїздка була мабуть самою тяжкою за всі півтора роки!!!
    Тікаючи від обстрілів в Авдєївці приїхали під обстріл в Марїнку… довелося ночувати у Нічних Тіней в 250 метрах від кацапських позицій зі зброєю під подушкою!
    Але все це фігня порівнюючи з тим, яких хардкор очікував мене на роботі поки я був відсутній! )))))
    Тому я і затримався з цією публікацією!
    Вибачте мене бовдура за повторення одного й того-ж на відео, але коли стоїш обличчям до донецького аеропорту, адреналін з нервами трохи заважають висловлюватися більш чітко!
    Це наші нові підопічні! Мабуть найсміливіші хлопці з усіх – Добровольці ОУН!!! https://youtu.be/Fpw54gb_dMk

    Спільно з неперевершеною Раїсою Шматко та Вами, ми будемо опікуватися цими хлопцями!
    На фото я передаю Ваші кошти на купівлю дальноміра який вкрай потрібний тим хлопцям!!!

    Якщо в понеділок встигну втікти з роботи, одразу викладу фото документів! 🙂
    А це подяка патріотичним Севастопольцям від артиллерістів 53-ї бригади!

    Місцевість закрив для безпеки!

    Ви всі наші ГЕРОЇ! Те, що Ви робите рятує життя та наближує нас до перемоги!
    Як Ви врятували життя, потім розповість Юлія у якої я візму інтерв’ю коли вона повернеться з фронту!
    Ми Вас любимо! Слава Україні!!!

    Вподобано 9 people

  26. TheSolarGravity коментує:

    Вчора хлопці дізнались що я ховаю їх обличчя!
    Сказали що кому треба – той приховає 🙂
    Ось Вам за рації подяка!

    Наступного тижня, а може і раніше, будуть подяки та звіт за: 4 ларінгофони та антенни, рюкзак та найважливіше – ДАЛЬНОМІР!!!!
    І від артилерістів за бінокль та бензопилу!
    Дякуємо що ви є! ми не здамося!

    Вподобано 10 people

  27. TheSolarGravity коментує:

    Всім привіт!!! 🙂
    Приїхав дальномір до хлопців!!! Стрибали від радощів!!!
    Про крутющі ларінгофони взагалі мовчу, не кажучі про антенни та рюкзаки!
    Поїду до них 27-го та повезу від Мадам_бандерівка особливий подаруночок, зроблений чарівними ручками її та доньки!
    Я Вами всіми пишаюся друзі! Так тримати! Все буде добре!

    Сьогодні завдяки Вам я придбав “горку” для дуже гарної людини – одного з командиів з ПС, трохи згодом розповім більше, поза цим стоїть цікава історія, просто зараз поки нема можливості розповісти все!

    Разом ми переможемо!!!

    Вподобано 10 people

  28. TheSolarGravity коментує:

    Друзі!
    Замовлення від КОЖАНа виконане!
    4 камуфльовані футболки з відводом вологи.
    Наш вояка!

    Вподобано 12 people

  29. TheSolarGravity коментує:

    Артилеристи отримали бензопилу та 20х бінокль від Вас!
    Останнього разу ми купували шину та ланцюги для бензопили, але через тиждень вона не витримала навантаження та зламалась.
    Оскільки в цей підрозділ наразі ми їздити не можемо, а вона потрібна щоденно, надсилання її сюди +ремонт +комплектуючі +надсилання назад, коштувало би приблизно 1200-1500грн а стільки часу в них нема.
    Ми вирішили придбати нову за 1670грн а зламану передати хлопцям в сусідню бригаду на запчастини для такої самої, бо та теж вже майже на колінах та потребує донора! Тобто 2 зайці одним пострілом!!! 🙂

    В мене є невеличка ідея як хлопці можуть подякувати особисто кожному з Вас, якщо моя ідея реалізується, я опублікую результат відразу!
    Ще раз Вам дякуємо! 🙂

    Вподобано 11 people

  30. TheSolarGravity коментує:

    Друзі, вибачте 🙂
    Із пекла в пекло стрибаю… повернувся з передку і відразу на роботу… жах!
    Ось тільки дістався блогу 🙂
    Як завжди наші захисники мають що Вам сказати, та повірте, із задоволенням!

    Вот эти шедевры от Мадам бандерівкі!

    Коли ми відкрили коробки з подарунками від Мадам_бандерівка та її доньки, у нас повідпадали щелепи…. Пані!!! Це шедеври, їх навіть їсти було жалко такі вони красиві та душевні! Я не уявляю скільки часу та зусиль ви витратили аби таку красу зробити!!!
    Дякуємо! 🙂

    Наступного тижня будуть ще новини, багато, тож слідкуйте! 🙂

    Вподобано 12 people

  31. TheSolarGravity коментує:

    Всім привіт!
    Довго сумнівався чи публіковати цю фотку, але ось вона 🙂
    На ній дещо, за що я можу добряче отримати по жопі, тому що саме ми хлопцям придбали, буде нашою спільною, маленькою таємницею 🙂
    Велика вам подяка від арти, за те що є на фото!

    Ви всі молодці, продовжуємо нашу потрібну та благородну справу!
    p.s. Ще дуже прошу Сергія із Канади зв’язатися зі мною!

    Вподобано 4 people

  32. TheSolarGravity коментує:

    Нарешті новини від богів війни 72-ї ОМБР!!!
    Артилеристи – наше фсьо! 🙂

    Наразі я починаю стадію накопичення коштів для добровольців з ОУН.
    Це саме ті хлопці з якими я разом робив відеозвернення!
    Оскільки технічного забезпечення як в ВСУ в них немає, все що в них є окрім зброї, було передано волонтерами та Вами друзі!!!
    Проблема полягає в тому, то в них є три автівки, з яких жива тільки “буханка”, але та падлюка жре майже 25 літрів на 100 км, тому теж потребує уваги спеціаліста 😦

    Отже моя мета – допомога в ремонті двох інших авто!
    З командуванням вже домовився, всі чеки та документи будуть мені передано, тому автоматично і Вам теж 🙂
    Ваші думки та пропрозиції залишайте в комментах в гілці “Обсуждение финансовых вопросов” в самому низу під оригіналом цієї публікації!
    Якщо серед Вас є спеціаліст, (Київ чи Полтава) чи особа зацікавлена у всебічній підтримці та верифікації цього проекту, запрошую до нашої команди у наступну поїздку! (бажано мати камуфляж, бронік я знайду!), аби все було чесно, у порядку надходження коментарів у оригіналі публікації буде зрозуміла і черга! Домовитися можна по телефону з 13:00 до 14:00 або після 18:00.
    Ми всі Вам дуже вдячні! Продовжуємо нашу благородну справу!!!

    Вподобано 6 people

  33. TheSolarGravity коментує:

    Ось тільки дістався найближчого wi-fi і знаєте що хочу Вам сказати?
    Всі-всі дорогі друзі блоггери, Патріотичні Севастопольці та Анатолий (Черноморск)!!! Автівки воякам відремонтовано!!!
    Хлопці билися як леви тої ночі!!! Всі в нормі, дуже виснажені але раді нам з Вами та із задоволенням передають всім Вам привіт!

    Позаду нас з відкритим капотом FORD який відремонтовано Вашими коштами!!!
    +ноутбук для перепрошивки рацій, оптичний приціл та планшет з ПЗ від арміїSOS!
    Ось наш залізний вояка у ділі! https://youtu.be/Yc91BZMjqp4

    Ми тим часом сидимо в Красноармійску (вже Покровську) четверту добу та ніяк не можемо повернутися додому, бо наш дракоша добряче зламався не витиримавши волонтерського тиску, фронтових шляхів та постійного перенавантаження 😦
    Але зворотній зв’язок Є!!!!
    Коли хлопці 128-ї бригади дізналися що сталося, моментально скинулися нам на запчастини а ОУНівці виділили нам майже цілу базу на ремонт, свої золоті руки та дах над головою!
    Допомогають нам в ремонті навіть патріотичні місцеві жителі!!!
    Чекаємо ще на дві деталі з Київа та дракон знову полетить!!!!!!! https://youtu.be/_5OqoJUkvoc

    Воїни світла до того-ж і талановиті механіки і золоті люди! Кинули ремонтувати нашу підопічну FRONTERA та зайнялись нашими проблемами!!!

    Поки була можливість, заскочили до хлопців поряд, від яких пролунав SOS та “прічінілі їм добро” 🙂 🙂 🙂

    (Не звертайте уваги на мою пику, бо болить голова, застудився лазячи під дощем допомогаючи ремонтувати дракошу і взагалі нерви нікчорту 🙂 )

    І все в нас добре, серед наших підопічних жодних 200-х та 300-х, хлопці тримаются та обіцяють нам тримати ту погань подалі від нас та натякали що хочуть влітку в Крим, знаєте? я дивлячись на них вірю, що незабаром вони таки відпочинуть біля моря, під сонечком, неподалік від Севастополя, Алушти чи Євпаторії, звісно під Українським прапором!!!! 🙂
    Але і погані новини є 😦
    Судячи зі всього я доволонтерився та дуже схоже що лишуся без роботи.
    Тому наразі я аналізую ситуацію та думаю що робити далі….
    На всяк випадок – Я системний адміністратор з додатковими навичками, маю водійське посвідчення, знання англійської вільно без акценту (окрім мед. та юр. термінології – upper intermediate) Киянин.
    Повернусь додому та додам ще цікавенького!
    Всіх Вас любимо! з Вами друзі ми цю країну зробимо кращою! Пишаюся Вами!

    Вподобано 10 people

  34. TheSolarGravity коментує:

    Друзі!!!
    добру справу зроблено!!
    Матрас для Друга Дракона придбано!
    Дякуємо Сергію з Канади, Сибірському Укропу, nikalebeva та всім-всім хто приймав участь у допомозі!!!
    Хочу зауважити, що не всі кошти витрачено, тому чекаю на ваші коментарі стосовно їх розподілення!
    Ось що каже ДраконІ

    Та Ваш йому подарунок! 🙂

    Ось оригінал його публікації у ФБ: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1735321520071886&set=pcb.1735321580071880&type=3&theater

    Ну а я завтра на фронт, тому тримайте за нас пальці!!! 🙂

    Вподобано 11 people

  35. Шановний Головний Бандеровець!
    У меня якось так склалося, що грошми не завжди получається!

    Цього разу приготувала Нашим Захисникам таке. Сподіваюсь і це буде буде доречно!
    Завтра трошки ще докуплю!

    Вподобано 10 people

  36. TheSolarGravity коментує:

    Всім привіт!!!
    Згвалтований роботою але живий, та майже здоровий )))
    Ця поїздка була ФАНТАСТИЧНОЮ!!!! Ми дуже багато зробили, всюди встигли та ще й познайомились з чарівними людьми, які читають цей блог та вболівають за нашу країну всім серцем!

    Заскочили до рем.роти в Авдєєвку де нас очікував верифікований icencov-им автомобіль розвідників майже без взуття!
    Оскільки хлопцям ту автівку передали волонтери, то забезпечення на неї не виділено… тому здогадайтеся з 3-х разів кому опікуватися такими важливими речами! )))
    Передають подяки та кажуть що герої САМЕ ВИ!!!

    Встигли відремонтувати нашого дракона та драпнули звідти за 20 хвилин до обстрілу )))
    Також ми разом приймаємо участь у ремонті автівок ОУНівців.
    Ось придбані амортизатори та елементи ходової частини для фронтери, та щасливі хлопці з подяками!

    Ми досить довго сперечалися з командою, але все-ж таки було прийняте рішення закупити частину питної води для деяких підрозділів. (Армен дуже допоміг, тому води окрім нашої було ще значно більше!!!)

    Після перевірки того що вони мають, ми на свій ризик підняли сильний кіпіш в службі забезпечення бригади, тимчасово питання ми закрили та будемо особисто контролювати чи оговтались ті покидьки в тилу!
    Заскочили до підрозділу відомого «Мартіна Бреста», ті хто його читає в facebook знають які справи у наших вояк!

    А по дорозі до дому в Запорізькій області на нас очікували неймовірні люди!!!
    Передали нам 10 мішків борошна вищого гатунку та 1000 гривень, смачно нагодували та допомогли влаштуватися на ніч у Запоріжжі у волонтерському центрі!
    Нас там зустріли як давніх друзів, ми в захваті!!! Навіть їхати звідти не хотіли 😦

    Я пишаюся цим знайомством! Такі розумні, чесні та турботливі люди – майбутнє нашої країни!
    Сьогодні (в понеділок) Раїса Шматко відвезе 3 мішки до дитячого будинку в Червоноармійську (вже Покровську) а Київська кулінарна сотня аж стрибала від радощів 🙂

    Авжеж, АВЖЕЖ я заскочив до Друга Дракона у Дніпрі!!!
    Майже два дні крутився проч з ним!
    Він почуває себе значно краще, бо всі Ви, друзі, прічінілі єму добро!!! 🙂 🙂 🙂
    Йому дуже добре на тому матраці, значно краще спить та комфортніше класти пошкоджену руку!

    Коли друзі поруч, то і настрій підіймається… навіть почав тренуватися крутити дулю кацапам )))

    Ну а ми через два тижні, а може і раніше стартуємо на фронт знову!
    Ваша підтримка надихає та зміцнює всіх нас!
    Замовлення вже є, одне з них дуже цікаве, але поки це таємниця, скажу тільки що це для крутющого Боцмана в нашу ріднесеньку 53-ю бригаду!
    Як тільки виконаю – розповім 😉

    Вподобано 15 people

  37. TheSolarGravity коментує:

    Вітаю Вас!!!
    А в мене сьогодні одразу два в одному 🙂
    Після останньої істерики в штабі, довелося все кинути та позачергово їхати до наших хлопців на фронт!
    Тому сідайте зручно та поїхали!!! 🙂
    Ось та сама законспірована плюшка, що я не хотів казати… не буду і зараз, але на відео і так все зрозуміло, ми з Вами придбали ще 5 таких!!! 🙂
    Тому всяким покидькам які використовують ідіотизм нашого “головного командування” – “ністрілять, ніатвічать, наблюдать” буде дуже несподіваний бандерівський сюрприз по самі помідори, а наші хлопці сюрпризи робити вміють!!!! https://youtu.be/FOoLUrZPMd0

    Потім дісталися ми до СЗ 53-ї бригади де зовсім погано почував себе їхній foton.
    Цей старенький китаєць потрапив до хлопців від волонтерів, тому і забезпечення на нього – нуль.
    І якщо казати про нуль, цей роботяга ганяє по самісінькому нулю та забезпечує наших захисників всім необхідним… Управлінню СЗ ми зробили серйозний скандал з приводу стану ЗСУ-шного транспорту, скандал той пішов далі, тому досить скоро все буде добре!
    Ну а ми одягли його в нові лапті, привезли деталі для зчеплення та ходової.

    Потім вирушили до самих вояк, КРАСЕНІВ!!!!
    Справа в тому що у Зайцевому досить складна ситуація і потрібне було обладнання!
    Так от МИ З ВАМИ ЙОГО ЗНАЙШЛИ!!!!… я чомусь впевнений що нас з Вами тут може читати сєпарня, тому в кадрі я не підкреслював придбані штуки, хай буде черговий сюрприз, ну і саме страшніше для орків – легендарні планшети від АрміїСОС!
    Наразі в мене вдома живе вояка, який проходить навчання у крутющих спеціалістів… повернеться на передок, оркам буде гаряче!! 🙂
    Хлопці дякують, дуже дякують!!

    Приїхав я додому, відразу робота-дім-волонтерка-робота-дім-волонтерка, як раптово термінові збори у штабі і купа проблем…
    Через велике навантаження на роботі я кинув звіти та почав комплектувати черговий екіпаж.
    У день коли ми мали вирушати на схід, до нашого штабу завітала жіночка з Криму.
    Ці 20 хвилин знайомства були неймовірні!
    Тендітна але сильна всередині, спокійна але бунтар за природою, нескорена, смілива та справедлива, людина з гідністю!
    В її очах за одну мить було стільки емоцій, що я навіть розгубився, незабутні враження, без слів було зрозуміло ВСЕ! Я досі в захваті!
    Вона залишила коштів для КБ, Олі та наших захисників.
    Добро повертається, я впевнений, ми вгриземося в землю де є ЛЮДИ, саме такі як вона, бо я впевнений, гідні люди – вільні люди!
    Дорогенькі мої друзі з Запоріжжя! Як і обіцяв, окрім “Кулінарної сотні”, частина Вашого тепла дісталася і до дитячого будинку!

    Це вже не сюрприз, але ми вирушили до нашого Кожана на самісінький нуль!!! 🙂
    І ось що ми кажемо Вам за сонячну панель! Ну і взагалі – всім привіт!!!

    Далі нас чекали добровольці!
    Той самий ОУН!
    Закинули їх “там де чорти добраніч кажуть” 🙂
    Що ми тільки не пережили поки до них доїхали!
    Сунулися під обстріли, тікали, кущами дерлися по сектору в обхід!
    Та ось вони рідненькі!!!

    (Не звертайте уваги на Боцмана 🙂 він у паралельній реальності 🙂
    Пів ночі під зливою стрибав по імпровізованому даху аби на нас не лилося… спали ми ззовні, під відкритим небом в спальних мішках, бо вільного місця в будинку вистачило тільки на наших дівчат)

    Ми з Вами сонячних панелей воякам-добрякам придбали.
    Все просто: вони не ЗСУ, тому генератори та все інше в них на вагу золота.
    Біда в тому, що один з генераторів – бензиновий, тому виникали проблеми з пальним.
    93 бригада без проблем виділяє хлопцям пальне, але тільки дизельне 😦
    Тому той генератор в них на дуже крайні випадки, а рації, дальноміри та планшетиСОС заряджати чимось треба, та ще й тихо, без тарахтіння!
    І ось як геніально ми вийшли з ситуації!
    Хлопці в захваті від такого хай-теку і дякують Вам за таку важливу допомогу та підтримку!
    Доречі! Бачите автівку за нами?… Так! Саме вона! Льотає шо істрєбітель 🙂
    Ми з Вами ЇЇ відремонтували!
    Пишаємося Вами, любимо Вас, за Вас кому завгодно голови повідгризаємо… хлопці так і передали!

    Вподобано 11 people

  38. TheSolarGravity коментує:

    Всім привіт!!! 🙂
    Одразу попереджую, не сваріться на мене, я з Клімовим вже в Одесі та відпустка в мене вже йде, почуваю себе значно краще! 🙂
    Але почалась вона так:
    Дизельне серденько Дракоши не витримало 879000 кілометрів та зупинилося 😦
    Але міссію ми виконали завдяки нашим найкрутішим СпецПризначенцям які із задоволенням допомогли мені дістатися всіх гарячих точок, а саме довезти мене та новесенький дизельний генератор хлопцям у зайцеве!!! Це мабуть найбільший та найважливіший проект, який Севастопольські патріоти, Ви та КБ реалізували!!!

    Привіз артилерістам БФП та наказав прикривати наших хлопців в зайцевому 🙂
    Я волонтер строгий не дивлячись на свій “бейбіфейс” 🙂

    Мені зрозуміло що мої папірці з подяками вже приїлися, тому я вирішив зробити Вам та КБ приємно!
    Ось наш з Вами прапор із побажаннями від найкращіх наших вояк!
    Скоро, я впевнений, урочисто презентую його КБ та зроблю такого кожному з Вас!

    Було багато справ, так багато, що навіть Спецпризначинець сильно задовбався 🙂
    Але найбільшим бонусом є те, що все відремонтовано, працює та допомогає перемогати.
    А ще надихає, бо є ЛЮДИ з великої літери! Сильні, сміливі, самовіддані та героїчні!
    Пишаюся ними, та вдячний долі що такі ЛЮДИ – мої друзі!

    Тайра (Юлія Паєвська) Волонтер-медик що врятувала сотні життів!

    Та доброволець Боцман

    Чекаю на той момент, коли я буду пишатися не тільки тим що в мене є такі друзі як Ви всі, а буду мати спільні фото з Вами!
    Піду відпочивати бо за цю добу я проїхав 1350 кілометрів!
    Добраніч! 🙂
    Всіх вас люблю!

    Вподобано 14 people

  39. TheSolarGravity коментує:

    Всім привіт!!!
    Я повернувся!
    Понад тиждень був на фронті та «прічінял добро» 
    Зустрівся майже зі всіми нашими воїнами світла… майже…
    Нажаль одного з них не стало, «Маджахед» загинув.
    Кращий з кращих наших хлопців…

    Він – герой, ми були з ним поруч до останнього, його не стало фізично, але його крила тепер за нашими спинами а душа та пам’ять у наших серцях

    Відремонтувавши ССЗП у мар’їнці вирушили у одну з найгарячіших точок на фронті, і повезли ми не аби що, а спеціальну, розроблену волонтерами систему, яку по ту сторону бояться до всирачки!
    І ось Вам реакція на неї орків: https://youtu.be/LTkjhuF1Yys

    Ми мали впевнитися що вона працює, бо збирали ми на неї довго, вона коштувала СТРАШЕННИХ грошей та від неї залежить багато життів наших вояк.
    (Цей прилад замінює одразу трьох людей та у багато разів більш мобільніший, чутливіший та уважніший ніж людина, тому якщо куля влучить у нього, а це менш вірогідно через його розміри, ми втратимо лише 500 долларів за зовнішній модуль пристрою а не ціле людське життя, яке повернути неможливо)
    І вона спрацювала… заради безпеки цього спецпідрозділу та обладнання, все що я можу сказати – ворожий снайпер на величезній відстані, був розкиданий по приміщенню маленькими шматками, а два інших модулі допомогли знайти ще три потенційних жмури в тому секторі.
    Я в житті ніколи так не тікав, як у той самий момент, бо ті покидьки зрозуміли що трапилося та почали недитячий бадмінтон… але ми вже були далеко, саме настільки вона еффективна!
    Вже не знаю як Вам дякувати, КБ, Севастопольці та всі-всі друзі читачї – РЕАЛЬНІ ГЕРОЇ ТИЛУ!

    Доречі, майже забув додати до звіту! Той самий генератор, що я відвіз передостаннього разу, вже офіційно на балансі частини, тому він звідти нікуди не дінеться та буде служити нашим хлопцям!!
    Ось документи! 🙂

    Ми починаємо черговий проект та готуємося летіти до наших вояк знову!
    Ви робите надзвичайну справу, ми найкраща команда у світі!!!
    Люблю Вас всіх!!!

    Вподобано 9 people

  40. Таня коментує:

    Звітуюся про витрачені кошти на діток з м. Родинського.
    Всього отримано було 13200 грн. = 12300 (надійшло на картку Андрію Клімову і Миколі) + 300 Монокле + 600 ФаБен + мої. Андрій вище уже звітутвався поіменно за 12300, кому цікаво – шукайте тут вище.
    Витрачені ВСІ гроші)
    2000 грн. – книги із Запоріжжя.
    4500 грн. – пісочна анімація.
    550 грн. – інгрідієнти для торта і його доставка.
    1746 грн. – книги з Києва.
    380 грн. – все для вишивання.
    950 грн. – все для ручної роботи бісером, резинками, стрічками…
    1100 грн. – розважальні патріотичні ігри.
    1973 грн. – солодощі РОШЕН.
    Окремо я оформила невеликий подарунок Сергію. 3 книги і посвідчення справжнього українця)))
    Солодощів – дуже багато – різних цукерків – 9 кг., 20 шоколадок, 30 батончиків, 10 великих пачок вафель, і подарункові цукерки в українському стилі.
    В понеділок буду відправляти новою поштою. Буде не менше 4-х великих коробок!!
    Всім дуже дуже дякую!! Це було неймовірне відчуття і честь – бути посередником між вами і дітьми!

    Солодощі

    Аудіокниги

    Патріотичні ігри

    Все для рукоділля

    Подарунок для Сергія Поливко

    Книги не фотографувала, їх дуже багато, вийшла одна велика коробка (в чеках видно найменування, може комусь буде цікаво).

    Ще вiд “Моя країна – Україна”

    Чеки (вибачте за погані копії … я маю якісні скани, але не знаю, як їх тут виложити. Кого цікавлять деталі – можу скинути на мейл) http://s2.1pic.org/files/2016/11/19/0fa65ab2163f208a2d99.jpg , http://s2.1pic.org/files/2016/11/19/833135bb88a00c1da171.jpg , http://s2.1pic.org/files/2016/11/19/a51f62c789aeea33875e.jpg
    В кого будуть питання – запитуйте, не соромтесь!
    Нова Пошта, відділення №1, м. Родинське, Донецька обл., Сергію Поливко, 050-919-36-38.

    Вподобано 20 people

  41. icencov коментує:

    Привіт КБ та вільна Хунта! Коля сказал, чтобы отзыв о поездке написал я – вот и начнем…
    Я очень доволен, что знаю его и знаком с Вами! Вместе делаем очень важное дело, на деньги была закуплена система, которую очень ждут на каждой точке войны. После увиденного язык не поворачивается произносить слово АТО. Она работает и очень даже эффективно. Конечно возникает вопрос к МОУ, а что делают они, если волонтеры занимаются такими технологиями. Пообщался с нашими бойцами там на передовой – это Настоящие! Открытые, честные и фантастически излучающие энергетику уверенности! Уровень общения абсолютно отличается от того, что я видел на мирной территории. Кроме проффесионального удовлетворения от получения системы, очень были довольны сладостям, которые передали Колины друзья из «Спільной Справи»,наш земляк( теперь Киевлянин)передал автономную стиральную машину ( не требует водопровода, достаточно просто бака с водой) моя Ольгуня накатала консервации, которая тоже успешно доехала туда, вещи и остальная мелочь тоже вызвали довольные улыбки. Но больше всего меня тронуло то, когда я достал детские рисунки из Конотопской художественной школы, это счастливые улыбки и светящиеся глаза взрослых мужиков с автоматами на перевес (некоторые попрятали их сразу, мы даже не успели сфотографировать). То, что увидел, когда ехали по тем поселкам и точки где стоят Бойцы, вызвало бурю эмоций, которую сложно описать. Как военный (хоть и в отставке) я в шоке от обеспечения и оснащения, оно конечно не совсем ужасное, но это абсолютно не уровень страны, которая ведет войну уже третий год. Ну и на последок скажу, кто имеет финансовые возможности не забывайте. Будем собирать на 2 генератора, которые очень нужны на одной из точек. Места где мы были и прочие технические моменты, не указывал осознано… Дякую Всім за допомогу.Колюня тобі за довіру! Ваш Холодный..

    Вподобано 14 people

  42. TheSolarGravity коментує:

    Всім привіт! я з гарними новинами!
    Але спочатку хочу ще раз привітати Кожана та alexgizmo з днем Української Армії що був вчора!
    Дякую за захист, за майбутнє, за тяжку роботу, за те, що тримаєте кацапську погань своїми зусиллями подалі від нашого дому, дякую за мужність та ризик заради нас!

    4 дні тому виникла проблема, зламався зовнішній блок нашої системи, але завдяки Вам, в нас була можливість оперативно вирішити проблему та працювати далі!
    Ми придбали Олексію квитки на потяг, він схопив інструменти та вирушив!
    Бійці кажуть Вам:

    Бачився вчора з Другом Драконом, він вже повернувся з реабілітації, та йому ЗНАЧНО краще!
    Ходить нормально, майже не кульгає та вже може ворушити рукою, щось брати та тримати!
    Поки все боляче та складно, ще багато працювати з нею, але це вже велика різниця у порівнянні з тим, що Ви бачили останнього разу!
    Передає всім привіт! 🙂

    Дякуємо Вам друзі!
    Разом ми страшенна сила! 🙂

    Вподобано 10 people

  43. TheSolarGravity коментує:

    Вітаю Бандерівці 🙂
    Трохи новин!!!
    Завдяки добрим людям LEMBERGу та УКРОПу, у підрозділі Кожана тепер є глушники для зброї! Хлопці! Дякуємо, вимолодці!!!

    А ми з Клімовим у Вінниці, завітали у гості до Бабусі Марії де нас чекала LEO_Y та ще одна особлива людина, але це інтрига,потім Марійка та Лео скажуть хто саме 🙂

    Мав прийняти до себе Боцмана аби привести його до ладу, але в нього ще не завершені побігеньки по своїм паперовим справам, тому будемо планувати лікування після нового року, хоча може і раніше! Кошти які виділила чудова але дуже анонімна особа наразі заморожено та покладено у сейф 🙂
    Майже завершена четверта “система”! Тому запрошую у наступну поїздку активних блогерів для верифікації проекту!
    Таня, ти з нами?
    Друзі, хочу дещо Вас попросити!
    Так сталося що я багато кого з Вас бачив у реальному житті та кожного разу впевнююсь що люди у віртуальному просторі дуже відрізняються від реального життя!
    прошу Вас не сваріться у коментах, бо текст не завжди і не повністю передає характер та думку.
    Дякую Вам всім що ви є!

    Вподобано 9 people

  44. icencov коментує:

    Шановний КБ та блог! Всем добра! Сегодня провел фин операцию с Крымом, КБ если надо закинь. Перевод из Крыма.. Отправляющий имеет электронный кошелек Visa Qiwi wallet и получатель заводит его с нашей территории тоже. Набираешь Qiwi в поисковике, выбор киви валет виза и регишся по своему мобильному, подтвердил код и кошелек есть. Это кошелек в рублях!!!. Дальше тебе на него переводят деньги (сегодня с 6000 руб 60 комиссии),. Заходишь на сайт Qiwi, на свой кошелек, жмешь перевод на карточку, набираешь номер карточки (украинского ну или русс ) банка и всё. Из 6000 получили 2430, по курсу Аваля т.к. карточка банка Аваль.
    дальше попробую вывод на карточку привата (рублевую) пока так. Всё написано для помощи друзьям. Всем Доброго Бобра.

    Вподобано 5 people

  45. TheSolarGravity коментує:

    В мене розпочалася глибока дипрессія… сьогодні від нас поїхав Боцман 😦
    Але я щиро радий, що завдяки Вам ми привели його здоров’я до ладу!!!
    Тягав його по спеціалістах цілий тиждень, жити буде, ми його майже «почінілі»

    Також довелося відремонтувати його БоцманоМобіль… автівка для них – дуже важлива річ!
    Pandora, сонечко! Дякую Вам! Ми з Клімовим зворушені, дуууууже приємно!!!
    Київський Торт!!! Друже! У понеділок Євдокія Степанівна Попович буде у києві, медицину передати їй чи надіслати безпосередньо Юлії Паєвській?

    І ми таки їдемо!!! Стан здоров’я Боцмана вимусив і мене оперативно вискочити зі своєї хвороби, тому я вже боєздатний та готовий їхати на фронт з ДВОМА(!!!) системами одразу!
    Цього разу для верифікації з нами їде Aerohobby!
    Дякую друзі що ви є, Ви стільки добра робите що уявити не можете.
    Їдемо 24-го вночі!

    PS НІФІГА СОБІ!!!!!!!!!!!! Київський Торт!!!! ДЕ ВИ ЦЕ ВЗЯЛИ?????
    Це-ж ЗОЛОТО!!!!!!!!!!!!!!! В цьому пакетику – врятоване життя воїна!!!!!

    Вподобано 17 people

  46. TheSolarGravity коментує:

    Привіт хунті!!! Я дома!
    Сьогодні багато!!! Більше ніж завжди!
    Все було інтенсивно, дуууже інтенсивно починаючи з першого дня сборів!
    Поламані плани, істерика у штабі, істерика у мене та дуже напружена ситуація на фронті.
    Але місію виконано на 110%!!!
    Спочатку приїхала Моя Країна Україна з повним багажником вітамінів воякам!

    Потім мотнувся та забрав шкарпетки з ковдрами від читачок блогу!
    Зачепив медиків і ми рванули!!! Дороги – капець 😦
    Вивантажили у секторі «Д» хлопців та дівчат та одразу у перший пункт призначення – найкрутіша спец ура що в нас є!!! з нашою системою – взагалі топ левел!!! 🙂
    Звісно всі в захваті та кажуть:

    Потім вирушили на самісінький передок, де на нас чекали РТГ-шники і ось де було цікаво! Вони сконструювали цілий розвідувальний мобільний комплекс де основною фішкою повинна бути саме наша система на саморобній мачті, простота та унікальність конструкції якої – геніальна!
    З точки зору технічної реалізації комплексу, навіть ми з Олексієм – технічно освідчені люди на дупи посідали )))))
    Хлопці дуже чекали на наше з Вами чудо та таки отримали!
    Дякують!!!

    Мене сильно бісить факт того, що такими технологіями займаються вояки за свої та звичайні волонтери за народні кошти а не МО за наші податки… скоти…

    Leo_Y, няшні посмішки при отриманні дитячих подарунків у кремезних бородатих амбалів… це треба бачити, особливий момент ))))

    Декілька хлопців одразу пішли у нірвану отримав від Airhobby інформаційну підтримку. Довелося дрючком відганяли аби вони хоч повечеряли ))))

    Дуже тішуся цим моментом:
    Це нові ТАЛАНи! І цього разу всі вояки їми задоволені, значно кращі за те лайно що було з початку!
    Тому питання придбання взуття в нас відпадає окрім добровольців…

    Київський Торт! Друже!!! Юля Паєвська отримала твої бандажі!!! Юля – легенда! Не полінуйся, прочитай про неї.

    Вона дуже вдячна тобі за такий сюрприз, це врятовані життя!!!

    Так сталося що навколо нас карма добра… всю дорогу були тільки виключно теплі зустрічі та люди!

    Сучасні герої, що волею долі стали моїми близькими друзями, раніше я розумів що такі існують десь там, недосяжно далеко від мене, а зараз я маю щастя обійняти їх та сказати «Друже, радий бачити, сумував, маєш до мене заїхати… ні не набрид, залишайся хоч до весни»
    Дякую за все що Ви робите!

    Вподобано 19 people

  47. Андрій Рок коментує:

    Вітаю, Шановний КБ! Вітаю, Шановна Хунта!
    “Значит дело было так” :
    Після, практично, 12-годинної поїздки були на місці. Правда, за деякий час до цього ми доставили до місця служби “Шаміля”, який їхав з нами з самого початку. Цікавий хлопець. З росії. Воює за Україну давно. А це, після після деякої перерви, знову в добробат. Високий та стрункий. Вже й оженився з україночкою! Але ж от поїхав знову на війну! До речі, екіпірований він завдяки нашому блогу. Велика всім подяка!

    Повертайся живим, Воїн!
    Тепер про основну ціль поїздки. Друзі, ви би бачили як блищали очі у командира підрозділу від бажання якнайшвидше перевантажити комплекти систем та пошвидше ввести їх в дію! Хоча це вже не перший комплект в цьому підрозділі! Тому-що система РЯТУЄ ЖИТТЯ БІЙЦІВ!
    А, як виявилось, і не тільки. А от ТІЛЬКИ завдяки їй ( незадовго перед нашим приїздом) була проведена дуже вдала бойова операція ( безумовно, перед цим розумно спланованій) Я особисто бачив результат. Неймовірно вражаючий! І це на великій відстані від ворогів. Після спрацювання системи в роботу включились декілька вогневих точок нашого підрозділу. Короткий, але вивірений масований вогонь! Пєсня!!

    Друзі, ви вибачайте, що так може туманно я вам розказую, але ж ви розумієте, що блог читаєте не тільки ви.
    Я впевнений, що icencov (тезка мій) підтвердить мої слова про величезну ефективність системи. До всього, він же ж перший їздив туди з системами, а потім звітував. Я, в свою чергу, підтверджую його слова!
    Друзі, справді, ці штуковини вкрай необхідні нашим бійцям. Над створенням систем працює група фахових інженерів. Автор її , до речі, і віз нас туди на власному (немалому) авто ( завантаженому нами до самого верху!) І вже на місці він робить необхідні настройки та інструктує як правильно використовувати можливості системи. Супер мужик! Дуже пишаюсь знайомством з ним!
    Так-що, дорогі мої бандерівці, ми на правильному шляху! Необхідно й далі допомагати як блогу КБ, так і Армії!
    І в дійсний час вже замовлено партію комплектуючих до систем, і вони на підході, а ось із оплатою її ( наскільки я знаю) можуть виникнути труднощі. Я наперед і зарані Щиро Дякую вам, Друзі! А Головну Подяку ви почуєте і побачите від наших Воїнів!
    СЛАВА УКРАЇНІ!!!

    Вподобано 17 people

  48. TheSolarGravity коментує:

    Це сталося!!! Моя совість та вільний час зіткнулися у одній точці 🙂 🙂 🙂
    Вітаю хунта!
    Я як завжди, в образі скаженого вертолЬОта ношусь по місту у справах, встигаю все, а от дістатися до Вас виявилося проблемою 😦
    І ось, готовий розповісти про наші з Вами бандерівські справи за 2 останніх місяці!
    Оскільки Андрій Рок після поїздки зробив все саме важливе за мене, в мене був тайм-аут 🙂
    Поїхали:
    Під час евакуації 300-го Степанівна розчавила свій планшет з картою, тому я вирішив терміново зробити їй новий! Без нього складно.
    Дуже Вам всім дякує!

    Далі до мене звернулися спецпризначенці (саме ті, що допомогли мені дістатися зайцевого з генератором для РТГ та БФП для артилерії) та попросили допомоги у придбанні нової панелі керування для дуже важливого пристрою!
    Дуже хотілося все показати, але пізніше, має пройти трохи часу!

    (так ФаБен та МКУ, це саме той підрозділ у якому Олександр був, вони теж шоковані та розлючені, довго вибачалися та виправдовувалися, але я і так бачу що вони нормальні)
    Андрій Рок вже писав про нашого добровольця «Шаміля», так ось він, одягнено та екіпіровано його Вашими зусиллями!
    Просто молодець!
    Нам з Вами є ким пишатися!!!

    Пройшло два тижня з моменту операції Михайла, в нього все краще та краще із зором, контрольне обстеження показує – ЖИТИ БУДЕ!!! 🙂 Праве око будемо оперувати через місяць!
    Ви всі неймовірні!

    Але нажаль є і погані новини, 17-го лютого не стало добровольця – друга Примуса
    Він загинув.
    В мене відчуття як відірвало шматок від серця, таких людей дуже мало і дедалі стає менше.
    Світла, героїчна людина, батько двох дітей, наш захисник,воїн світла…

    Ми помстимося, правда на нашому боці, icencov та Андрій Рок бачили як ми це можемо!
    Хвилину тиші друзі, він один з найкращіх…
    Як завжди в нас карма добра була! Весь час нас з Андрієм Роком та Олексієм оточували найсвітліші люди, з гідністю, честю, добрими та сміливими серцями!
    З такими поруч не страшно нічого!

    Наша мета зберегти їх.
    Вони воїни світла, а ми їх янголи тилу.
    Дякуємо що ви є! 🙂

    Вподобано 13 people

  49. TheSolarGravity коментує:

    Привіт!
    Трохи новин!
    1. Тиждень тому відколупав свій старющий поламаний китайський смартфон… полагодив його та нарешті підключив до свого номера (+380954408528) мессенджери Viber, WhatsApp та Telegram. Також є електронна пошта та Skype (a1985@i.ua)
    Тому зв’язок зі мною покращився 🙂
    Телефон цей не завжди зі мною буде, але спеціально буду читати та відповідати!!!

    2. Ми вирушаємо на фронт приблизно через тиждень!
    Цього разу я не буду виманюватии з собою когось з Вас, а чому саме – дізнаєтесь коли я приїду, здогадуєтесь чому? 😉 Ні? От побачите 🙂
    3. Якщо хтось у Києві хоче щось хлопцям передати – телефонуйте та будьте готові зустрітися зі мною на троєщині, вибачте що так, бо через навантажений графік волонтерки та роботи в мене не виходить підскочити до Вас.
    (Будь ласка, не передавайте консервацію, шляхи у зоні АТО просто винищені та транспортувати скло – АД, а оскільки авто Олексія робоче, вимивати кожного разу та боротися із запахами дуже складно)
    4. Картки на дизельне паливо чи кошти – наше всьо!!! В нас цього разу 3 точки у двох секторах і це багато палива. Дві системи (через відому специфіку) + медичне обладнання для медиків (через його тендітність) новій пошті довірити нажаль неможливо 😦
    5. Не забуваємо про нашого КБ!!! 😉

    Вподобано 10 people

  50. TheSolarGravity коментує:

    Гуттен таг Бандерівці!!!
    Ми відпрацювали!!!
    Проїхали ВЕСЬ СЕКТОР зверху униз 🙂
    Втомилися так, що відіспатися не можемо другу добу!
    Пригод було достатньо, але все позаду та я, традиційно, у надійних клешнях Боцмана на пару днів! 🙂
    Автівка наша – ЛІТАК після ремонту!!! Пре зі всією хунтівською люттю та доставляє важливі речі важливим людям!
    Тому і я з Олексієм і наш peugeot кажемо ГРАНД МЕРСІ 🙂 та окремо AnatoliyKaban, ФаБен та всім хто залишились інкогніто за блискавичну оперативність!
    І ось ми у першому пункті, у легендарних янголів ASAP, це волонтери, на рахунку яких величезна кількість врятованих вояк!

    А ось чому саме цього разу я не шукав бажаючих серед Вас їхати зі мною задля верифікації нашої системи!
    Бо праворуч від мене – КОЖАН! 🙂
    Так, тепер і в нього є наша каратєльська іграшка!
    Він пообіцяв прокоментувати свої враження від обладнання, але вагомий аргумент слово «ох**ть» на 01хв 30сек роботи системи, а це значно швидше ніж 02:00-02:30 в цілому від всіх кому вона потрапляє 🙂 Так друже? 🙂

    А ми поїхали далі… і не аби до кого, а до ПРАВОСЄКІВ!!!
    І окрім другої системи, їм досталася ВСЯ ВАША ЛЮБОВ!!! )))) у.т.ч і теплі подаруночки від Бабушка Мария та Ірини 🙂

    Андрій Рок! Ти пам’ятаєш «Кірілича»?…. та що я таке кажу, таких не забути!
    Він був наступним у нашому маршруті, бо одна з систем потребувала невеличкого ремонту у системі живлення…
    Андрій Рок, ти бачив що вони роблять, але цього разу я на колінах плакав від того, що вони витворяли з нашими системами!!!!! Це було професійне, елегантне, точне розщеплювання на атоми снайперів по той бік, не кажучи вже про ті цілі, ліквідацію яких ти особисто бачив!
    Офіцер той на 5 років молодший за мене… Українська Армія повстає з попелу… і ключовий момент такої сили – всі Ви, що їм допомагаєте!
    Велика Вам шана та подяка, ми здолаємо все!

    Вподобано 16 people

Залишити коментар